معمار ایتالیایی بارسلونا را در ورزشگاه المپیک ویتوریو Gregotti می میرد از coronavirus…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مشهور معمار ایتالیایی که در طراحی 1992 بارسلونا, بازی های المپیک تابستانی ورزشگاه ویتوریو Gregotti گذشت چهار شنبه در سن 92 با توجه به coronavirus رسانه های ایتالیایی گزارش شده است. یک گزارش آژانس خبری AFP ذکر AFI خبرگزاری و روزنامه کوریره دلا سرا که گفت که Gregotti بود بستری در میلان پس از عقد قرارداد COVID-19 و در نهایت از ذات الریه درگذشت. پرداخت خود را احترام همکار معمار ایتالیایی استفانو Boeri توصیف Gregotti یک “استاد بین المللی معماری” که “ایجاد شده داستان ما و فرهنگ” در یک Facebook post. “چه غم و اندوه بزرگ,” او اضافه شده است.

این گزارش همچنین گفت که Gregotti همسر ماریانا Mazza نیز بستری در لحظه اما جزئیات از همان بودند نشان داد و نه به رسانه ها و مردم است.

Gregotti نیز طراحی Arcimboldi اپرا تئاتر در میلان, مربوط به اینده, ساختار, ساخته شده به اجازه می دهد اپرا فصل به ادامه در حالی که لا اسکالا قرار گرفتند نوسازی در 2002-2004.

در همین حال مقامات ایتالیایی ابراز نگرانی رو به رشد در روز یکشنبه بیش چقدر دیگر تیره و تار سیستم های سلامت در مناطق شمالی بدترین ضربه coronavirus می تواند به مقابله با بی رحم افزایش موارد جدید. در حالی که این ویروس شروع به گسترش به سرعت در سراسر اروپا و ایتالیا باقی مانده است دوم بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار کشور پس از چین که در آن ویروس پدید آمده است.

با بیش از 21,000 موارد و 1,441 مرگ در پنج شنبه, تجربه خود را ارائه کرده است هشدار دهنده نمونه برای سایر کشورهای اروپایی که در آغاز شاهد افزایش شدید در موارد بیش از روزهای اخیر.

(با ورودی از خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>