‘آن را گسترش مانند آتش همه ما در شوک و ترس’: Sania Mirza

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

من پرواز از دبی در صبح روز 8 مارس و موفق به رسیدن به هند چاه حدود 20 ساعت بعد. و حدود یک ساعت بعد مسابقات را لغو کردم. من فکر می کنم آن را احتمالا در آن لحظه ای که تاثیر این شیوع به من رسید. ما در حال حاضر جلسه در مورد مسائل اتفاق می افتد در سراسر جهان است اما آن را به عنوان نزدیک به خانه به عنوان من فکر کردم با خودم فکر کردم که آن را بیشتر از یک جانور در آسیا یا آسیای شرقی که در آن نقطه. اما سپس آن را گسترش مانند آتش است. بنابراین زمانی که هند چاه لغو کردم من فکر می کنم که هنگامی که همه در یک بیت از یک شوک و فکر کردم خوب این است که در واقع واقعی در حال حاضر. که زمانی که آن را احساس کمی ترسناک به صداقت.

پدر من (عمران میرزا) و من سپس به خانه بازگشت و به حیدرآباد. ما تا به حال یک تجربه در حالی که آینده را به عنوان به خوبی. ما قرار بود به پرواز بازگشت به خانه یک روز زودتر از لس آنجلس اما پنج دقیقه بعد از ما به ما پرواز وجود دارد یک حادثه قبل از ما شروع taxiing. چیزی را اشتباه رفت با هواپیما, موتور, بنابراین همه ما تا به حال به off-load. پرواز ما لغو کردم و ما تا به حال به پرواز روز بعد.

تصمیم به خود منزوی کردن خودمان در خانه آمد و به طور غریزی به دلیل وجود دارد هیچ راه پدر من و من می خواستم به هر گونه شانس. ما پس از نمایش ما فرود در فرودگاه, حیدرآباد و رفت و از طریق عادی روش تست. ما تا به حال برای پر کردن چند فرم ذکر ما سفر, تاریخ, جزئیات, و غیره.

پس از آن ما تصمیم به خود منزوی حتی اگر در آن نقطه من فکر نمی کنم آن اجباری بود. اما من خوشحالم که ما انجام دادیم.

آن را غیر منتظره برای همه. که گفت:, تنیس, به نظر می رسد کمی بی ربط با همه چیز که در جریان است. ما فقط باید سالم خدا را شکر اگر ما و سپاسگزار برای این واقعیت است که ما همه امن در خانه ما است. آن را نیز به شما می دهد یک فرصت برای لذت بردن از چیزهای کوچک است که شما احتمالا نمی معمولا چون شما آنقدر در چیزهای دنیوی. من به صرف مقدار زیادی از زمان در خانه و زندگی یک چمدان برای یک تغییر است. و البته با تشکر از خدا برای Netflix بکشد و فیلم!

من واقعا روشن به تنیس در حال حاضر. من آن را یک روز در یک زمان مثل من فرض کنیم هر کس دیگری است بیش از حد. اما من در آموزش و کار بر روی تناسب اندام روزمره است. خوشبختانه من یک زمین تنیس در خانه من, بنابراین من قادر به گرفتن برخی از کار انجام می شود. من شده اند تمرین چنین است; فقط آموزش و کار کردن به صورت سالم و فقط احساس خوب است.

Izhaan (Sania پسر) و من هم بیشتر از زمان. او با من (در این سفر) به هر حال. بنابراین برای من, ما صرف زمان با هم بود چیزی که هرگز در سوال بود. من فکر نمی کنم که من می خواهم می خواهم به یک بیماری همه گیر برای دیدن یک پوشش نقره ای اما به صداقت ما را به دید مثبت برای خروج از این وضعیت است. و مثل من گفت: من به صرف وقت با کیفیت با خانواده و انجام آن دسته از چیزهای کوچک است که در واقع ماده; قدردانی از چیزهای کوچک است که ما و سپاسگزار آنها.

تنیس-حکیم, من تا به حال فقط رو به عقب (در این سفر); من تا به حال بازی چهار مسابقات (به غیر از Fed Cup). من احساس کردم که من شروع به بازی واقعا خوب و آینده برخی از پیروزی در جام تغذیه من بسیار با اعتماد به نفس رفتن به مسابقات در آینده. اما هی آن است که آنچه در آن است! در حال حاضر شما فقط می خواهید به بیرون آمدن از این امن و سالم است. تنیس چیزی است که همیشه می توانید بعدا دوباره.

تا آنجا که به بازی های المپیک نگران من حدس می زنم این تصمیم (به تعویق انداختن توکیو بازی به 2021) انتظار بود. آن را فقط در مورد آن ساخته شده رسمی. من فکر می کنم آن است که احتمالا برای بهتر به هر حال. وجود دارد بسیاری از ابهامات که بهتر است که همه ما در یک محیط امن. و همان می رود برای زمانی که ما در حال بازی در المپیک نیز هست. امیدوارم ما خواهد بود قادر به بازی در سال آینده و امیدوارم کسانی خواهد بود بار بهتر است.

من فقط امیدوارم و دعا می کنم که این همه می گذرد واقعا به زودی.

همانطور که به Rutvick مهتا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>