‘آن را آشکار بود که این امر اتفاق افتاده است’:لیونل مسی در رئال مادرید و مبارزه پس از…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را تحت سلطه فوتبال برای اکثریت دو دهه گذشته. هر دو رونالدو و مسی به ثمر رساند bucketload از اهداف و مسیر تبدیل شدن به برترین بازیکنان فوتبال در جهان است. چنین شده است سطح خود را از خروجی که حتی در جوایز سالانه مسی و رونالدو به اشتراک گذاشته اند افتخارات در 10 از 11 سال گذشته. طرفداران هر دو بازیکن به طور مداوم بحث است که این بازیکن فوتبال بهتر از این دو است.

هر دو مسی و رونالدو را پذیرفته و خود را به احترام متقابل در حالی که تصدیق کرد که حرفه ای رقابت کرده و آنها را بهتر بازیکنان فوتبال.

وجود دارد یکی دیگر از شواهد از همان زمانی که مسی مصاحبه شد توسط Mundo Deportivo که در آن شعبده باز کمی lavished ستایش در ستاره پرتغالی رئال مادرید در.

“این طبیعی است که او همچنان به نمره او یک درنده مهاجم او را دوست دارد به نمره هر روز او نقش او را نمره” مسی گفت: Mundo Deportivo وقتی پرسیده شد که در مورد رونالدو اخیر اجرای برنامه.

“او تا به بسیاری از ویژگی های خوب به عنوان به جلو و در حداقل او دارند.”

35 ساله رونالدو است و در شکل بزرگ به تازگی به عنوان او به ثمر رساند تا در 11 مستقیم بازی برای یوونتوس است. او در حال حاضر دارای 24 گل در برابر نام خود را از این کمپین. در ضمن مسی زده 14 بار در سراسر فقط 19 لالیگا بازی در این فصل برای بارسلونا.

مسی همچنین در مورد امکان بازی با هم با رونالدو. مسی داشت که او را پاس توپ را به رونالدو اگر آنها با هم بازی.

“اگر ما با هم بازی من فکر می کنم من خواهد عبور توپ به او بله … رئال بدون رونالدو دهکدهای از دست داد بسیاری از اهداف اما واضح بود این امر اتفاق افتاده است. نه تنها اهداف اما کریستیانو نیز به ارمغان می آورد بسیاری از چیزهای دیگر. اگر یک تیم از دست می دهد یک بازیکن که به ثمر رساند تا 50 اهداف هر فصل آن قابل توجه است. رئال مادرید بازیکنان بزرگ اما کریستیانو نمره 50 به اهداف در هر فصل” مسی اضافه شده است.

رونالدو گفت: پیش از لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی در ماه اوت گذشته: “ما به اشتراک گذاشته اند مرحله 15 سال است. من نمی دانم اگر این اتفاق قبل از — همان دو بچه در همان مرحله تمام وقت.

“البته ما یک رابطه خوب است. ما در میانهی شب شام با هم, هنوز, اما من امیدوارم که در آینده.

“ما تا به حال که از جنگ در اسپانیا. من تحت فشار قرار دادند و او تحت فشار قرار دادند من به عنوان به خوبی. پس از آن خوب است به بخشی از تاریخ فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>