ممکن است 18-24 ماه برای بهبود یافتن از بحران’: نیلی مدیر عامل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند صنعت حمل و نقل هوایی ممکن است تا دو سال بهبود می یابند از آشفتگی ناشی از Covid-19 pandemic گفت: نیلی در این کشور بالا داخلی شرکت هواپیمایی. بودجه حامل است که با تمرکز بر کنترل هزینه ها و حفظ نقدینگی به جزر و مد در طول بحران مدیر عامل شرکت Ronojoy Dutta گفت: در یک ایمیل ، او گفت که بهبود نیز بستگی دارد چگونه به زودی کشورهای دیگر بازگشایی آسمان خود را. ویرایش گزیده ای:

اوقات فراغت پرواز گرفته صندلی عقب. ایمنی است بزرگترین عامل است که نگه داشتن مردم از پرواز ؟

ما همه می توانند به توافق برسند به این واقعیت است که با توجه به همه گیر وضعیت کسب و کار و اوقات فراغت سفر ممکن است یک صندلی برای برخی از زمان تا زمانی که این ویروس فروکش تا حد زیادی. اما خطر انتقال Covid-19 از یک مسافر دیگر مسافر در هیئت مدیره بسیار پایین ساخت پرواز امن ترین راه برای سفر است. دلایل این هستند که مشتریان نشستن رو به جلو و نه نسبت به یکدیگر پشت صندلی با ارائه یک مانع استفاده از هپا (high efficiency particulate air) فیلتر و جهت جریان هوا در هیئت مدیره (از سقف به کف) و جنبش محدود پردازنده هواپیما هنگامی که نشسته اضافه کردن به پردازنده حمایت می کند. بعلاوه به عنوان یک مسئول هواپیمایی ما نیز اقدامات برای اطمینان از ما مسافران و خدمه امن هستند در حالی که پردازنده.

هنگامی که صنعت بازگشت به قبل از Covid-19 سطح در هند در نظر سفر تقاضا ؟

شده اند وجود دارد بسیاری از برآوردهای است که پیش بینی بهبود صنعت حمل و نقل هوایی است که ضربه سخت با این بیماری همه گیر. ما اعتقاد داریم آن را ممکن است 18-24 ماه برای بهبود یافتن از وضعیت کنونی برای بازگشت به قبل از Covid-19 سطح تقاضای سفر نیز بسته به چگونه کشورهای دیگر از سرگیری عملیات بین المللی. در مسافرت های بین المللی تقاضا خواهد شد تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه کشورهای مختلف قرار می گیرد از نظر Covid-19. انتظار ما این است که صنعت حمل و نقل هوایی به آرامی و به طور پیوسته افزایش حتی قوی تر. بعلاوه چه خواهد شد درایو بازیابی این است که ضریب اطمینان مصرف کننده در خطوط هوایی است .

شما میتوانید در هزینه های اقدامات آغاز شده توسط نیلی?

در میان بحران وضعیت ما در تلاش برای مدیریت نه برای سود دهی و یا رشد اما برای نقدینگی. تمرکز ما بر روی کاهش هزینه های کاوش جایگزین منابع درآمد و ساختمان مصرف کننده و اعتماد به نفس کارکنان. ما در حال مذاکره بهتر قیمت و شرایط با شرکای متناوب کاهش دستمزد قرار دادن ما اختیاری هزینه های برگزاری و تعویق برخی از هزینه های سرمایه پروژه ها برای کاهش هزینه ها. ما جایگزین قدیمی ما یک-320ceos جدید A-320neos به منظور افزایش بهره وری هزینه و انجماد تکمیلی اجاره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>