“این است سرنوشت نگاه خواهد کرد به باز گشت پس از ممنوعیت بیش’: Narsingh Yadav

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک ورزشکار هندی و احتمالا یک ورزشکار به تنهایی نمی خواهد شکایت در مورد به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو. Narsingh Pancham نمایشگاه تالار Yadav. کشتی گیر Yadav در حال حاضر در پایان چهار سال دوپینگ ممنوعیت آمد که به اثر فقط قبل از المپیک ریو در سال 2016. با ممنوعیت مجموعه را به پایان برساند در ماه ژوئیه سال Yadav مقدار زیادی به لبخند مورد.

“این سرنوشت است که این فرصت آمده است راه من” Yadav گفت: HT در روز چهارشنبه. “این زمان به احساس وجد آمدیم چرا که جهان و کشور ما در حال مبارزه با یک بحران بزرگ. اما من خواهد بود به دنبال بازگشت به تشک حاضر این ممنوعیت بیش از در ماه جولای.”

تا به حال شیوع کروناویروس نمی شود Yadav بود همه را به دست بازی های المپیک در ماه های ژوئیه و اوت این سال است. اما او می گوید که او شده است آموزش سخت بدون در نظر گرفتن این واقعیت است. “در حال حاضر که بازی های المپیک به تعویق افتاد, اگر من یک فرصت برای نشان دادن این کشور, من قطعا می خواهید را به نفع خود مدال برای این کشور در توکیو,” او گفت:.

همچنین بخوانید: BCCI جمهور Sourav Ganguly برای اهدای برنج به ارزش 50 تومان lakh محروم

“من می دانم که از آن خواهد شد یک چالش برای رقابت در این سطح (دوباره) اما من آموزش هست و من تجربه. من شده اند در تماس با فدراسیون اما هنگامی که همه چیز بهتر خواهد شد من به آنها صحبت در مورد بازگشت من,” او اضافه شده است.

Yadav ادعا می کنند به شهرت بود و یکی از بدنام. در سال 2016 Yadav و دو المپیک-مدال Sushil Kumar مشغول شد در تلخ و بحث برانگیز دادگاه-نبرد با هر دو رقابت برای تنها نقطه به نمایندگی از هند در 74kg دسته در المپیک ریو که در سال.

بازگشت به فدراسیون کشتی از هند (WFI) حمایت کرده بود Yadav که مهر و موم اسکله توسط برنده یک مدال برنز در سال 2015 قهرمانی جهان در لاس وگاس. اما در ساعت یازدهم Yadav آزمایش مثبت در دو جداگانه مبارزه با دوپینگ تست برای methandienone. او هنوز هم با توجه دخترک تمیز ملی Anti-انجام Agency (ندا) که به تایید خود را ‘خرابکاری’ نظریه. اما سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) به چالش کشیده ندا در دادگاه داوری ورزش (CAS) که به نوبه خود لغو این تصمیم و دست Yadav چهار سال ممنوعیت.

Yadav, که با این نسخهها کار برای پلیس بمبئی گفت که حمایت از خانواده اش او را نگه داشته در طول دوره های دشوار. “از آن شده است یک زمان تست برای من مناسب از طریق این چهار سال,” او گفت:. “به عنوان یک ورزشکار از آن شده است بسیار دشوار است برای آموزش و ایجاد انگیزه در خودم. اما من تا به حال حمایت از خانواده و مربی و همچنین پلیس بمبئی—همه آنها را نگه داشته و من را تشویق کرد. و من همچنین ادامه داد: برای نگه داشتن خودم مناسب و رقابت در dangals.”

Yadav خاصی است که او هنوز هم می خواهید به مبارزه در همان دسته است که او در نهایت از دست رفته چهار سال پیش – 74kg. اگر او را به بازگشت از آن خواهد شد در نتیجه جالب توجه سه راه نبرد برای اسکله. Sushil Kumar که در ادامه به آموزش برای یک بلیط به توکیو رقابت در اخیر قهرمانی جهان اما نمی تواند برنده یک سهمیه. کومار پس از انتخاب آزمایش در ماه ژانویه به دلیل آسیب.

در ضمن Jitender کومار برنده این دادگاه در 74kg دسته کردم و این فرصت را به مبارزه در مسابقات قهرمانی آسیا در اینجا در ماه فوریه که در آن او موفق به کسب یک مدال نقره و مهر و موم شده جای خود را به رقابت در المپیک مقدماتی. اما به تعویق افتاد به دلیل Covid-19 شیوع. مسابقات قهرمانی جهان تنها صلاحیت رویداد برگزار می شود تا کنون در کشتی. است که برگ های آسیایی و جهانی مقدماتی حوادث و در عین حال به برنامه ریزی.

هنگامی که تماس های WFI گفت که اگر Yadav می خواهد به باز گشت او داده خواهد شد و یک نمایشگاه فرصت است. “اگر Narsingh می خواهد به شرکت پس از آن فدراسیون را به او فرصت می دهد گفت: Vinod تومار, WFI دستیار وزیر. “در حال حاضر که بازی های المپیک توکیو در حال به تعویق افتاد برای یک سال وجود خواهد داشت برخی از زمان قبل از صلاحیت مسابقات شروع می شود. ما تصمیم خواهد گرفت که هنگامی که تصویر روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>