‘آن تاثیر نمی گذارد فقیر و طبقه متوسط فرد’: شیو سنا در آمریکا رئیس جمهور هند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند را هر گونه تفاوت به فقرا و طبقه متوسط مردم کشور نخوری رهبر آمریکا سفر و آماده سازی برای آن حداقل برای بار سوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گفت: در حالی که ترک برای هند است که او قرار بود به بحث در مورد کسب و کار با نخست وزیر نارندرا مودی که باعث می شود آن را روشن است که سفر خود را با هدف تقویت تجارت ایالات متحده به سنا گفت: در آن منادی, Saamana.

سرمقاله گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن 36 ساعت بازدید از این است که رفتن به تغییر مشکلات کشور است.

“وجود دارد یک بحث است که همه بسیار هیجان زده در مورد تهمت سفر به هند است. آن را تحت تاثیر قرار نمی فقرا و طبقه متوسط به فرد هند است. پس از آن جایی که این سوال از هیجان?” این خواسته در سرمقاله.

“روپیه هند ارزش در برابر دلار آمریکا سقوط کرده است, بیکاری در حال افزایش است و وجود یک رکود اقتصادی. این همه چیز را تغییر نمی دهد با مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.”

به سنا گفت: اگر وجود دارد هر گونه اشتیاق در مورد تهمت بازدید ممکن است در احمدآباد کجا او فرود آمد و برای او دو روز از سفر خود به کشور است.

“آنچه که در حال صحبت کردن در مورد بیش از سفر خود است این واقعیت است که هند پنهان کردن فقر با ساخت دیوار در مقابل زاغه” آن گفت:.

این سرمقاله با اشاره به 600 متری چهار فوت ارتفاع دیوار ساخته شده توسط احمدآباد شهری شرکت برای حفظ Sarania Vaas های فقیرنشین واقع در حدود هفت کیلومتر از Bhat-Motera جاده خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن را دید.

مقامات منحرف انتقاد بر دیوار کرد و گفت: این تصمیم به ساخت دیوار مرزی و مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید متصل هستند. برخی از آنها حتی گفت که دیوار ساخته شده بود “به دلایل امنیتی” و نه برای پنهان کردن زاغه.

این سرمقاله همچنین در زمان حفاری در فرآورده های هند ساخته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رکود اقتصادی نباید ما را تحت تاثیر قرار نوازی. با وجود وضعیت اقتصاد ما, ما باید خوش آمدید ‘Maharaj مغلوب ساختن پیشی جستن’.”

در سنا نیز توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن به دخالت در هند مسائل داخلی مانند تابعیت متمم قانون و شاهین باغ و پیشنهاد رئیس جمهور ایالات متحده باید به جای تور جاهایی مثل دهلی و آگرا را به عنوان یک توریست.

“یک خارجی نیازی به آمدن به هند و آموزش آزادی و احترام به خود. هند منتخب خود دولت” Saamana گفت.

همچنین گفت که برنده واقعی سیاسی و دیپلماتیک تور آغاز خواهد شد تنها در دهلی نو به عنوان احمدآباد است برای جشن و لذت بردن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>