اسرائیلی ها ادامه تظاهرات در برابر PM نتانیاهو دست زدن به Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هزاران نفر از اسرائیلی ها برگزار شد چندین تظاهرات در سراسر کشور خود را در برابر نخست وزیر روز شنبه با تظاهرات در بیت المقدس در خارج از محل اقامت رسمی بنیامین نتانیاهو.

تظاهرات در جریان بوده است برای چند هفته گذشته موجب آنچه منتقدان را به عنوان یک دولت شکست برای رسیدگی به کروناویروس بحران در ابتدا پس از نگه داشتن تهدید ویروس در خلیج. اتهام فساد مالی علیه نتانیاهو باید سوخت بیشتر تظاهرات.

“بی بی برو خانه” خواندن یکی از نشانه های برگزار شده توسط یک معترض. یکی دیگر از placard بخوانید “هر کس می تواند ببینید که امپراتور خود را از دست داده ، صدها نفر از معترضان روز شنبه نیز جمع خارج نتانیاهو در ساحل, خانه مجلل شهر قیصریه.

هفته گذشته پلیس با استفاده از خودروهای آب برای متفرق کردن جمعیت در اورشلیم.

پس از آنچه بوده است به نام شتابزده و نامنظم بازگشایی اقتصاد در عفونت با میانگین تعداد موارد جدید در روز 2,000. اقتصاد کشور شده است, ضرب و شتم توسط ویروس محدودیت و نرخ بیکاری سر به فلک کشید به نزدیک به 20٪.

معترضان می گویند که دولت ارائه می دهد کمک های مالی شده اند به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی.

این اعتراضها در سایه نتانیاهو فساد محاکمه که از سر این ماه است. جلسات شروع خواهد شد در ماه ژانویه است. او به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>