تیم اسرائیل در هند برای تحقیق در سریع تست برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک تیم از دفاع اسرائیل دانشمندان و کارشناسان بهداشت کار شده است با همتایان برای توسعه سریع تست برای Covid-19 قادر به ارائه نتایج در کمتر از یک دقیقه وارد دهلی نو روز دوشنبه برای انجام آزمون است که می تواند منجر به تصویب فن آوری است.

این تیم به رهبری توسط سفیر اسرائیل Ron مالکا رسیده سرمایه های ملی در یک پرواز خاص از تل آویو نیز انجام برش لبه تجهیزات کمک اسرائیل وزارت امور خارجه و شرکت های خصوصی. این محموله شامل ده ها تن از هواکش که صادرات منع شده است توسط اسرائیل و در حال ارائه به هند از طریق “استثنایی تایید”, مقامات اسرائیلی گفت.

تیم اسرائیل کار کرده است با دانشمندان به رهبری K Vijayraghavan اصلی علمی مشاور نخست وزیر و کارشناسان از دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) به منظور توسعه سریع آزمون است که مقامات اسرائیلی گفته اند که انتظار می رود به ارائه نتایج در 30 ثانیه.

همچنین بخوانید: هند و اسرائیل برای تعمیق همکاری نظامی میان مرز ردیف

این هیئت را تکمیل یک سری از آزمایشات و انجام مراحل نهایی تحقیقات در هند برای تعیین اثربخشی فن آوری های پیشرفته برای تشخیص سریع از Covid-19 بیانیه ای از وزارت امور خارجه اسرائیل گفت.

“منحصر به فرد همکاری بین اسرائیل و هند را قادر خواهد ساخت تا این هیئت به جمع آوری ده ها هزار نفر از نمونه تنها ده روز به تجزیه و تحلیل آنها با استفاده از کامپیوتر و سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی” بیانیه ای گفت:.

“این نمونه را کوتاه کردن فرآیندها و پیشبرد تصویب موثر فن آوری است. لازم به ذکر است که همه لازم اسرائیل و مصوبات به دست آورد شد در آماده سازی برای این فعالیت های مشترک” آن اضافه شده است.

این تیم شامل 20 کارشناسان در زمینه های مختلف از اداره دفاع از تحقیقات و توسعه دفاعی اسراییل, نیروهای, وزارت بهداشت و صنایع که همکاری در توسعه راه حل های تشخیصی.

وزیر امور خارجه اسرائیل گابی اشکنازی صحبت با همتای هندی او S Jaishankar روز یکشنبه و به روز او را در پرواز و تجهیزات در هیئت مدیره. دو وزیران مورد بحث و بررسی همکاری های بیشتر در مبارزه با کروناویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘هند دولت کمک زیادی’: اسرائیل ستایش هند برای تخلیه

مقامات اسرائیلی پیشتر توصیف همکاری با هند در راه حل های تشخیصی به عنوان “بی سابقه”. ادغام اسرائیل تکنولوژی با قابلیت تولید اجازه خواهد داد که سریع از سرگیری زندگی عادی در کنار coronavirus گفتند. اسرائیل فن آوری می تواند همچنین تولید انبوه و کاهش هزینه ها در هند و به طور مشترک صادر شده به کشورهای ثالث آنها اضافه شده است.

پس از شیوع جهانی بیماری همه گیر نارندرا نخست وزیر و همتای اسرائیلی بنیامین نتانیاهو صحبت کرده اند بر روی تلفن سه بار و در مورد همکاری در مبارزه با کروناویروس از طریق همکاری های علمی بین دو طرف است.

گیلاد کوهن معاون مدیر کل آسیا در وزارت امور خارجه اسرائیل گفت که این دو کشور تا به حال “با موفقیت تبدیل این بی سابقه جهانی و همه گیر را به یک فرصت برای کمک به یکدیگر و تقویت بیشتر روابط خود”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>