اسلام آباد HC می پرسد دولت برای تغییر همه حیوانات در باغ وحش به پناهگاه در یک …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دادگاه عالی اسلام آباد (HC) در روز پنج شنبه به کارگردانی دولت برای تغییر همه حیوانات در بیمار مجهز آباد باغ وحش به پناهگاه ظرف یک ماه از جمله Kaavan فیل که گرفتاری دریافت کرده بود توجه بین المللی در گذشته در میان بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

در 67 صفحه نوشته شده حکم توسط رئیس دادگستری اطهر Minallah دادگاه برخورد با جابجایی یک کشف و ضبط خرس قهوه ای و Kaavan به یک پناهگاه. همچنین به دستور دولت به سرعت قرار دادن یک توقف به عکسبرداری از سگ های ولگرد در تلاش برای کنترل جمعیت خود را.

عدالت Minallah گفت که غالب مستند محدودیت های اعمال شده در کشور منجر به بی حد و حصر بدبختی به حیوانات هستند که محدود به باغ وحش ها و گرفتاری های آنان بدتر از انسان است.

دادگاه گفت که Kavaan به تحمل درد وحشتناک از طریق سال و آن درد و رنج باید در پایان اولین. آن را کارگردانی Kavaan به نقل مکان به یک پناهگاه یا در پاکستان و یا رویکرد مقامات در سریلانکا که در آن متولد شده بود به مراقبت های مناسب از pachyderm. قاضی دستور دولت پاکستان برای اطمینان از نگهداری از دیگر باغ وحش زندانیان نیز هست.

دادگاه نگهداری می شود که آن را غیر قانونی و غیر اخلاقی برای محدود کردن حیوانات در یک باغ وحش که در آن امکانات هستند و چند دور بین.

Kavaan بود یک سال بود که آن را با استعداد به اسلام آباد باغ وحش توسط مقامات سریلانکا در سال 1985.

Kaavan شد به طور موقت برگزار شد در زنجیر در سال 2002 به دلیل zookeepers نگران بودند در مورد آن به طور فزاینده ای خشونت آمیز گرایش اما pachyderm آزاد شد که پس از اعتراض.

Kavaan همسر Saheli که وارد نیز از سریلانکا در سال 1990 درگذشت در سال 2012 و در سال 2015 به آن پدید آمده است که Kaavan شد به طور منظم در حال زنجیر برای چند ساعت در یک روز.

آمریکا سرگرم Cher که صحبت کردن در مورد Kaavan این وضعیت برای مدت طولانی توییتی ضمن تشکر از دولت پاکستان برای مقامات پیشنهاد برای مراقبت از حیوانات و گفت: “این بسیار عاطفی برای ما که من را به نشستن”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>