ISL رئیس Ambani تصویب 4 بازیکنان خارجی مقررات برای 2021-22 فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی سوپر لیگ روز دوشنبه تایید 3+1 بازیکن خارجی قوانین و مقررات مسابقات از حق رای دادن بر اساس رویداد آوردن آن را از موجود پنج به افزایش “میزان مشارکت” از بازیکنان محلی. مقررات را تبدیل به بخشی از رقابت دستورالعمل از هشتم فصل در 2021-22. تصمیم گرفته شد در طول یک فوتبال توسعه ورزش Ltd. (FSDL) جلسه با حضور خود رئیس نیتا Ambani و در حال ارتباط با ذینفعان از جمله باشگاه ها و همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF).

طبق مقررات جدید, یک ISL باشگاه می تواند نشانه حداکثر شش خارجی در تیم ملی از جمله اجباری آسیایی منشاء بازیکن با چهار خارجی در این زمینه است. 3+1 بازیکن خارجی قوانین اداره می شود کنفدراسیون فوتبال آسیا رقابت مقررات.

حرکت است انتظار می رود برای تقویت و افزایش مشارکت هند بازیکنان در بالا پرواز رقابت است. در حال حاضر یک ISL باشگاه مجاز به ثبت نام به هفت بازیکنان بین المللی و بازی حداکثر پنج در این زمینه است. “ISL همیشه به نمایش گذاشته مترقی و تطبیقی طبیعت برای عملیات خود را. پس 2014, ISL است بداهه در بسیاری از جبهه با هر سال و امروز است و در عین حال یکی دیگر از نمونه های چنین از در اق را رو به جلو به دنبال بیانیه ای در هند فوتبال گفت:” فوتبال مدیر.

“چهار خارجی ها تنظیم خواهد شد یک راه طولانی در بازتعریف هند فوتبال در سال به آمده است. آن را مثبت و خوش آمدید گام که به نفع هند ما بازیکنان فوق العاده است. این تغییر قطعا باز کردن موقعیت کلیدی برای هند بازیکنان در خط به بالا,” او گفت:. ISL شده است اعطا برتر فوتبال لیگ وضعیت در هند توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا در سال 2019.

پس از ISL در حال حاضر بخشی از کنفدراسیون فوتبال آسیا رقابتی مقررات تغییر در بازیکن خارجی دستورالعمل در فوتبال یک گام مهم به سوی هند هماهنگی لیگ به فوتبال آسیا مقررات بین المللی. “این تصمیم نتیجه ISL و باشگاه’ تراز چشم انداز ملی فدراسیون (هندی تمام فدراسیون فوتبال) و یک نتیجه مشترک, مشاوره” لیگ گفت.

در ماه مه, AIFF اجرایی کمیته به اتفاق آرا اجرا ‘3 (خارجی) + 1 (آسیایی) استخدام می کند برای من-مسابقات لیگ برتر را از 2020-21 فصل است. سپس apex بدن گفته بود ISL برگزارکنندگان FSDL کار خواهد کرد با AIFF و در حال حاضر یک برنامه در راه رو به جلو برای بازیکنان خارجی در چند ماه آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>