ISL 7 تا بود پشت درهای بسته برگزار شد و از ماه نوامبر تا مارس; گوا و کرالا frontrunners…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هفتم هندی سوپر لیگ برگزار شد در پشت درهای بسته از نوامبر تا مارس است و به احتمال زیاد محدود به دو کشور در نظر COVID-19 همه گیر با گوا و کرالا در حال ظهور به عنوان frontrunners.

این بحث مطرح شد و در طول یک جلسه بین ISL برگزارکنندگان فوتبال توسعه ورزش Ltd. (FSDL) و نمایندگان باشگاه در روز دوشنبه ،

“لیگ برگزار خواهد شد و در پشت درهای بسته برای اطمینان و خرما از نوامبر تا مارس است. کرالا, گوا, West Bengal و غرب مطرح شد و به احتمال زیاد متحده اما گوا و کرالا می توان گفت به عنوان frontrunners در این نقطه از زمان” یک منبع نزدیک به ISL گفت PTI.

“این طرح به میزبان در یک یا دو کشور در سراسر چندین سالن.”هر دو گوا و کرالا بهتر قرار داده شده نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر به عنوان دور به عنوان COVID-19 وضعیت نگران است و که باعث می شود آن را “مطلوب” برای برگزارکنندگان به میزبان لیگ وجود دارد.

“همه چیز شده است و بیشتر خواهد شد مورد بحث داخلی و ISL کار خواهد کرد با دولت های ایالتی و دولت مرکزی.

“قبل از رفتن پیش با نهایی متحده و مکانهای آنها را به نگاه به جنبه های پزشکی لجستیکی جنبه به طوری که برای ایجاد یک مساعد و محیط زیست سالم برای همه درگیر است.”همچنین آنچه باید نگاه به COVID مقررات در کشورهای مختلف است. آن را در هر کشور متفاوت است تا آنها را به نگاه به امکان انجام ISL.”در ماه اکتبر مجازی ISL کارگاه انجام خواهد شد و باشگاه ها خواهد بود “ارائه شده با تمام جزئیات قوانین و مقررات” در مورد این رویداد.

در شمال شرقی منطقه ایزوال, ایمفال, Shillong Guwahati و گنگتک مورد بحث قرار گرفت به عنوان محتمل سالن در حالی که در کلکته نیز بخشی از بحث است.در نظر گرفتن یک نشانه از انگلستان-غرب هند تست سری تصمیم بر آن شد در این جلسه که در این تیم خواهد ماند قرار داده و در یک زیستی-محیط امن است.با توجه به شیوع کروناویروس قبلی ISL نهایی بین ATK و woodland پخش شد در پشت درهای بسته در ورزشگاه جواهر لعل نهرو در گوا در مارس 14.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>