Ishant Sharma می تواند دست از IPL 2020; NCA physio چهره گرما

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مجدد از Ishant Sharma مچ پا آسیب را ترک کرده است BCCI قرمز مواجه و ملی کریکت آکادمی (NCA) سر physio Ashish Kaushik تحت اسکنر.31-در سال تندرو می تواند دست بخش اول از IPL در مورد او نیاز به انجام بازسازی در بسیار بدخیم NCA.

Ishant عضو تیم هند در نیوزیلند 72 ساعت قبل از آزمون اول و دگرگون نزدیک به 23 اور برای پنج حلقه مسافت.

هند تیم مدیریت باقی مانده است کم حرف در مورد نتیجه از نتایج اسکن اما با توجه به منابع در BCCI همان آسیب رباط در راست خود مچ پا به بالا گرفت تا یک بار دیگر.

BCCI رسانه ای تیم صادر شده و آزادی پس از 24 ساعت که نمی دولت چیزی غیر از پوشش رسانه ای در اینجا در حال حاضر می دانستند.

همچنین بخوانید: Vaughan اشک به Kohli & Co پس از حوصله نشان می دهد در چریستچورچ

چند سوال در ظهور کرده اند تا در BCCI دایره با این موضوعات آسیب شکست.

“هنگامی که Ishant رد شد و به مدت شش هفته با دهلی تیم physio پس از اسکن گزارش ها نشان درجه 3, چگونه Kaushik و NCA تیم به نتیجه رسیدند که سه هفته به اندازه کافی خوب است برای بازگشت به رقابتی کریکت?,” یک BCCI خودی مورد سوال است.

سوال دوم این است: که بیشتر فشار از بازیکن خود را برای دریافت مناسب در زمان آزمون ، سوم و مهم ترین نکته این است: چگونه کامل شد و توانبخشی با توجه به این که این تیم بیشترین ارشد pacer بازی نمی کند یک رقابتی, مسابقه, که معمول است برای هر بازیکن آینده را به ملی برابر از آسیب.

Ishant تا به حال به اطلاع رسانه ها در نیوزیلند که او دگرگون 21 اور در NCA در دو روز پس از آن او داده شد ترخیص کالا از گمرک.

او در واقع توییتی یک عکس از خود را با Kaushik ستایش NCA نقش خود را در توانبخشی.

بسیاری در BCCI در این زمان به عنوان یک تبلیغات مثبت پس از برخی از برجسته هند بازیکنان آینده را از آسیب ناشی از معافیت تصمیم گرفتند برای شخصی برنامه توانبخشی با IPL franchises بیش از NCA.

به تازگی BCCI جمهور Sourav Ganguly گفته بود که NCA خواهد بود یک نقطه مرکز برای تمام قرارداد بازیکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>