در نظر گرفتن یک زانو نشانه ای از تغییر ؟

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال از سر گرفته شد در برخی از بزرگترین در اروپا لیگ در زمان بیماری و مرگ و قابل توجه مقاومت مواجه علیه نژاد پرستی. مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus رسیده 4.6 لاخ در روز شنبه بود که 16 بازی در سراسر لیگ برتر, لالیگا و بوندسلیگا. در بسیاری از کسانی که بازی های بهداشت کارگران ستایش ویروس یاد قربانیان همراه با 46 ساله با مرد سیاه, جورج فلوید 26 روز پس از مرگ ناگهانی خود را در ایالات متحده آمریکا از خشونت پلیس.

مانند بازی در طول یک بیماری همه گیر گسترده فراخوان نژادی عدالت در سراسر فوتبال را از آسمان – و یا حداقل در آن به تماشای مسابقات – برای اولین بار است. چنین بوده است همبستگی جهانی برای زندگی مهم نیست (پل) جنبش فلوید پس از مرگ است که حتی قدرتمند ورزشی بدن تغییر موضع. تا کنون گفته بودند: ورزش و سیاست را مخلوط نیست. این مهم نیست که سیاستمداران مدت طولانی است که بخشی از ورزش دولت – نگاه هیچ بیشتر از هند Praful پاتل و پاکستان فیصل صالح حیات helming ملی فدراسیون فوتبال. سیاسی تظاهرات توسط بازیکنان هر چند بودند بدون رفتن به مناطق.

که تغییر در ماه گذشته است. اذعان پل بین المللی المپیک (کمیته) در گفت و آن را نرم و قوانین ایالات متحده و فدراسیون فوتبال انجام داده U-نوبه خود در طی سه سال قانون منع ورزشکاران از زانو طول سرود ملی. رئیس فیفا جیانی رده مربیان حتی ستایش پل جنبش است.

در لیگ برتر بازیکنان در زمان زانو و عینک و پیراهن که تا به حال ‘Black Lives Matter’ که در آن نام خود را خواهد بود. از طریق کمپین های چنین به عنوان “Kick It Out’ شده اند وجود دارد تلاش برای مقابله با نژادپرستی در فوتبال در بریتانیا از سال 1993 اما این بی سابقه بود. در اینجا بود که فیفا یوفا و لیگ برتر تشویق بازیکنان حمایت از این جنبش است. در ایالات متحده, فوتبال, فوتبالیست khezri حرفه ای ممکن است دوباره چهار سال بعد از او در زمان سیاسی ایستاده و لیگ هستند گفت: آنها را خوب با ورزشکاران مشتاق در تظاهرات مشابه.

تغییر در ادراک

بنابراین این مراحل را پوپولیستی و یا نمادین? آنها می تواند هر دو یا هر دو اما حتی پس از آن را باید به ذکر است که فشار افکار عمومی می تواند به معنی تغییر به گفتمان. به عنوان منچستر یونایتد مارکوس Rashford نشان داد هنگامی که او مجبور است در مورد به نوبه خود بر روی مواد غذایی کوپن برای کودکان فقیر از بوریس جانسون-led دولت محافظه کار در انگلستان ورزشکاران و طرفداران می توانند با هم برای برگزاری یک نهاد پاسخگو باشد.

برای فوتبال و بسیاری از ورزش های دیگر این یک فرصت برای بهبود مکالمه در اطراف نژادپرستی و تعصب است. زمانی که ترکی-منبع Mesut Ozil گفت که او یک قربانی نژاد پرستی در آلمان وجود دارد کمی حمایت از ملی فدراسیون فعلی و سابق بازیکنان و یا عمومی است. Oezil هدف قرار داده بود پیش از جام جهانی 2018 برای نما با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که روابط دیپلماتیک میان آلمان و ترکیه تا به حال چیز ساییده شده. زمانی که بوندسلیگا از سر ماه گذشته آلمان در آغوش حمایت عمومی برای BLM توسط بازیکنان.

در انگلستان لیورپول ارسال شده یک عکس در ژوئن 1 که در آن باشگاه بازیکنان دیده می شد در نظر گرفتن زانو در اطراف Anfield, مرکز دایره در طول آموزش. این حرکت به زودی به تصویب رسید با باشگاه های دیگر و معرفی در matchdays. حتی اگر لیورپول مختلف مدیر و تقریبا کاملا متفاوت تیم اول از 2011-12 آن است که ارزش به خاطر سپردن است که در طول این فصل باشگاه انداخت و وزن خود را پشت سر لوئیس سوارز بود که به جرم نژاد سوء استفاده از منچستر یونایتد پاتریس اورا.

لیورپول بازیکنان حتی عینک پیراهن در حمایت از سوارز در زمان. لیورپول هرگز علنا عذر خواهی کرد که اگر چه Evra را نشان می دهد که او به تازگی موفق به دریافت یک ایمیل از باشگاه رئیس تام ورنر که اذعان قرمز’ اشتباه و عذر خواهی کرد.

فوتبال به زبان انگلیسی نیز دیده می شود کمی پیشرفت در شرایط سیاه و نمایندگی در موقعیت های مدیریتی و یا در اتاق و آن زمان شاید به چند گام جلوتر از فقط نمادین برای حمایت از یک ضد نژادپرستی مبارزه است. به عنوان منچستر سیتی در نیمه اخیرا گفت: “چیزی وجود دارد مانند 500 بازیکنان در لیگ برتر و یک سوم از آنها سیاه و سفید هستند و ما هیچ نمایندگی از ما در این سلسله هیچ نمایندگی از ما در مربیگری کارکنان. وجود ندارد بسیاری از چهره های است که ما می تواند به ارتباط و گفتگو با.”

به اتهام نژادپرستی فوتبال بدن در اروپا از جمله UEFA بدنام شده اند در اجازه دادن به بسیاری از سهامداران دور با یک شیر آب بر روی مچ دست است. شعار نژادپرستانه از غرفه باقی مانده شایع حتی در لیگ برتر مانند ایتالیا سری آ شاید این است که فوتبال اروپا را فرصتی برای دوره-درست است. پل در حال تغییر قواعد بازی و گفتگو در اطراف نژادپرستی و سیاسی شد.

آن را نیز می تواند یک درس برای کشورهایی که در آن مخالفت با ورزشکاران ناپسند است. در هند که در آن هیچ چیز متوقف می شود ورزشکاران از jingoism یا تعصب –نظامی کلاه توسط هند کریکت تیم بین المللی بازی Islamophobic توییتهایی توسط یک کشتی گیر یا یک توییت المپیک مدال برنده کشتی گیر تهدید ‘عواقب وحشتناک’ در کسانی که مصرف گوشت گاو هستند اما چند نمونه وجود دارد تحمل کمی برای کسانی که صحبت کردن در برابر بی عدالتی است.

هنگامی که سابق هند کریکت عرفان Pathan به تازگی به بیان مشاهدات خود را در بی عدالتی اجتماعی در هند این بود که ملاقات با رادیو سکوت از همکاران و کریکت برادری ، سابق غرب هند کاپیتان دارن سامی اتهامات از هم تیمی در لیگ برتر هند با استفاده از یک نژادی لکه دار دریافت تا حدودی شبیه درمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>