است گرتا Thunberg Covid-19 مثبت ؟ به احتمال زیاد او می گوید: بعد از سفر اروپا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خانه / اخبار جهان / است گرتا Thunberg Covid-19 مثبت ؟ به احتمال زیاد او می گوید: بعد از سفر اروپا

Thunberg گفت: علائم ظهور پس از بازگشت از سفر در سراسر اروپای مرکزی است که او و پدرش جدا کرده و خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

جهان به روز شده: May 25, 2020 10:45 IST

Swedish climate activist Greta Thunberg
سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg(ایسنا عکس)

سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg روز سه شنبه گفت که آن را “بسیار محتمل” است که او تا به حال قرارداد جدید coronavirus پس از تجربه چندین علائم پس از سفر به اروپا مرکزی.

“حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم… من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه” نوجوان آب و هوا قهرمان گفت: در یک Instagram post.

Thunberg گفت: علائم ظهور پس از بازگشت از سفر در سراسر اروپای مرکزی است که او و پدرش جدا کرده و خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

همانطور که از شنبه, سوئد گزارش شده بود 2,272 فتح موارد تایید شده اما تنها کسانی که با علائم شدید نیاز به مراقبت در بیمارستان و کارکنان مشغول به کار در گروه های در معرض خطر در حال آزمایش است.

بنابراین Thunberg گفت که او تا به حال آزمایش نشده اما گفت: “این بسیار محتمل” است که او آن را “با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط است.” 17-year-old همچنین گفت که او تا به حال در حال حاضر “اساسا بهبود” اما هشدار داد دیگران گفته او “تقریبا احساس نمی کند بیمار است.”

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته گذشته من در داخل. زمانی که من در بازگشت از سفر من در اطراف مرکزی اروپا من جدا شده خودم (در قرض آپارتمان دور از مادر و خواهر) از آنجا که تعداد موارد COVID-19 (در آلمان به عنوان مثال) که مشابه با ایتالیا در آغاز راه است. حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم و دقیقا همان زمان به عنوان پدر که سفر با من از بروکسل. من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه. پدر من با تجربه علائم مشابه اما بسیار شدید تر و با تب. در سوئد شما می توانید آزمون خود را برای COVID-19 مگر در مواردی که شما نیاز به اورژانس درمان های پزشکی. همه احساس بد هستند گفت: برای ماندن در خانه و منزوی کردن خود است. بنابراین من نه تست شده برای COVID-19 اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال آن را با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط. در حال حاضر من اساسا بهبود, اما – و این خط پایین: من تقریبا احساس نمی کند بیمار است. آخرین سرد بود خیلی بدتر از این! آن را به حال شده است برای شخص دیگری داشتن ویروس simultainously من ممکن است حتی به چیزی مشکوک نشده. پس از آن من فقط می توانست تصور می کردند من احساس غیر منتظره ای خسته با یک بیت از یک سرفه. و این آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطرناک تر است. بسیاری (به خصوص در افراد جوان) ممکن است متوجه هر علائم در همه و یا بسیار خفیف علائم. سپس آنها نمی دانند که آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر. ما که اصلا متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران است. لطفا نگه دارید که در ذهن به دنبال مشاوره از کارشناسان و مقامات محلی خود و #StayAtHome به سرعت گسترش ویروس. و به یاد داشته باشید که همیشه به مراقبت از یکدیگر و کمک به کسانی که نیاز دارند. #COVID #flattenthecurve

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط گرتا Thunberg (@gretathunberg) on

او هشدار داد که دیگران و به خصوص افراد جوان تنها دچار علائم خفیف ممکن است نمی دانم “آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر.” “ما که نمی متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران” او گفت:.

در اوایل ماه مارس Thunberg که پیشگام “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا” جنبش نام های دیجیتال در اعتراض به طوری که برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ است که می تواند باعث تشدید گسترش جدید کروناویروس.

او به دعوت فعالان به ارسال عکس از خود با کلمه #ClimateStrikeOnline هر جمعه به جای حضور در تظاهرات در خیابان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>