توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 17 فوریه سال 2020 12:41:17 pm

Manish Tewari coronavirus, chinese biological weapon, manish tewari tweet coronavirus, congress leader, indian express Manish Tewari گفت که یک دولت منتخب در J&K کمک خواهد کرد که مرکز مبارزه با terrorismanish

کنگره رهبر Manish Tewari یک سوال: “آیا Coronavirus یک سلاح بیولوژیکی توسط چینی ها توسعه داده به نام ووهان-400?”

روز یکشنبه Tewari به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک تصویر از یک صفحه از یک سال 1981 داستان های علمی تخیلی به نام “چشم از تاریکی” که در آن وی افزود: یک بخشی است که مذاکرات در این دهه را “مهم ترین و خطرناک” “سلاح بیولوژیکی” است که چینی استفاده می شود برای تماس با “ووهان-400”.

در این کتاب نویسنده Dean Koontz می نویسد: “… یک دانشمند چینی به نام لی چن پناهنده به ایالات متحده حمل یک دیسکت رکورد چین را مهم ترین و خطرناک جدید سلاح بیولوژیکی در یک دهه. آنها چیزهای ‘ووهان-400’, و آن را به چهار صدم ماندگار فشار ساخته میکروارگانیسم های ایجاد شده در آن مرکز تحقیقات.”

اصرار کاربران توییتر به عنوان خوانده شده گزیده ای فوق, Tewari پرسید که آیا این کروناویروس جدید COVID19 که اولین شکست خارج از استان ووهان و سپس گسترش به بیش از 25 کشور این ادعا بیش از 1600 زندگی است, سلاح بیولوژیکی توسط چینی ها که خود را مرجع در این کتاب است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im