IRS افسران زمین 40 درصد نرخ مالیات به علاوه فرایند تحت پروب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت در روز یکشنبه را رد کرد “بد درک” پیشنهاد توسط گروهی از درآمد سرویس (IRS) افسران به افزایش بالای نرخ مالیات بر درآمد به 40 درصد اعمال مالیات بر به اصطلاح فوق العاده غنی و مالیات 4% Covid-19 امداد فرایند به بازسازی اقتصاد این کشور وضعیتی وخیم تحت coronavirus همه گیر و پس از آن مستند.

پیشنهادات ساخته شده بودند در یک گزارش با عنوان مالی گزینه های پاسخ و به Covid-19 اپیدمی (نیروی) منتشر شد و به رسانه ها در IRS انجمن توییتر رسیدگی و وب سایت. دولت تلقی می شود آن را یک “غیر مسئولانه” توسط تعدادی از افسران گفت: دو وزارت دارایی مقامات با دانش مستقیم از توسعه است.

“یک دپارتمان پرس و جو خواهد شد آغاز در برابر مردم مسئول ایجاد وحشت در میان مردم با آپلود این غیر مجاز گزارش در رسانه های اجتماعی است که می تواند به یک نتیجه جدی برای اقتصاد و بازار است. خوشبختانه بازار بسته شد” یکی از مقامات گفت.

همچنین سازمان دیده بان | Covid-19: اتحادیه وزیر را رد می کند قصد دارد به منظور کاهش حقوق بازنشستگی

این دو مقام که هر دو نخواست نامش فاش شود گفت: دولت تا به حال “شتابزده” را رد کرد و به پیشنهادات آن در نظر گرفته به عنوان بد درک.

برخی از توصیه های کلیدی به زور گزارش شد افزایش درآمد-نرخ مالیات 40% از 30% برای کسانی که با درآمد ~1 هسته هر سال reimposing مالیات بر ثروت در کسانی که با ثروت خالص ~5 کرور روپیه تلقی می شود فوق العاده غنی و مالیات از یک بار Covid-19 امداد cess از 4 درصد در کسانی که با درآمد مشمول مالیات ~10 لاخ و بالاتر.

“این طرح در برابر دولت سیاست های موجود در مالیات” دوم رسمی گفت.

در بودجه سال جاری به دولت ارائه شده افراد گزینه پرداخت کمتر مالیات بر درآمد نرخ ارائه آنها خودداری کردن از معافیت های مالیاتی. آن را به حال قبل کاهش مالیات شرکت نرخ به شدت در ماه سپتامبر به خطر انداختن ~1.45 لاخ کرور درآمد. شرکت داده شد انتخاب از امید بستن برای کاهش نرخ مالیات شرکت نرخ 22 درصد (15% برای تازه ثبت شرکت) ارائه آنها نیست به دنبال معافیت. کسانی که به دنبال معافیت پرداخت مالیات بر درآمد به میزان 30 درصد (25% برای نهادهای جدید).

در حالی که حمل و نقل نیروی گزارش IRS انجمن در تاریخ 23 آوریل در نامه ای به رئیس و اعضای هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) که آن را به حال آماده شده است به طور مشترک توسط یک گروه 50 IRS افسران.

“کار از خانه آنها آمده اند با هم به اهرم خود را در ترکیب دانش و تجربه و تعهد به ساختمان های سالم و قوی و مرفه هند” نامه ای که نوشته شده بود در توییتر آن رسیدگی اواخر روز شنبه گفت:.

یکی اجرایی ی انجمن درخواست ناشناس ماندن گفت که این “تنها توصیه امیز در طبیعت”.

در یکشنبه شب این انجمن پرسیدم کاغذ نیروی 50 جوان IRS افسران نشان می دهد سیاست فرستاده شده بود توسط ایرسا به CBDT برای در نظر گرفتن. این ادعا به نمایندگی رسمی views کل IRS یا آن گروه.”

یک CBDT سخنگو گفت: هیئت مدیره همیشه به دنبال بازخورد مستقیم از آن زمینه تشکل های خود را برای بهبود سیستم ها و فرآیندهای اما سرگرم ناخواسته پیشنهادات و انتقادات از انجمن.

“نه IRS انجمن و نه هر گروه از افسران ذکر شده در این گزارش بودند تا کنون پرسیده شده توسط دولت برای ارائه هر گونه گزارش در مورد موضوع” اولین مقام گفت.

آن است که در آن یک عمل بی انضباطی و تخلف از انجام قوانین است که به طور خاص منع افسران برای رفتن به رسانه های خود را با نظرات شخصی رسمی امور بدون در نظر گرفتن قبل از تحریم و یا اجازه از دولت آمریکا است ،

“رئیس CBDT شده است کارگردانی به دنبال توضیح از این افسران برای نوشتن چنین ‘بد درک views’ بدون داشتن هر گونه قدرت به انجام,” او گفت:.

این مقام افزود: “مردم باید به طور کامل نادیده گرفتن چنین گزارش. در واقع وزارت دارایی در حال انجام بهترین خود را به ارائه کمک و نقدینگی به سیستم و سهولت زندگی مردم در این بار تلاش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>