ایرلندی PM Varadkar بازگشت به بیمارستان وظیفه برای کمک به Covid-19 بيمار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

لئو Varadkar که همچنان سرپرست نخست وزیر ایرلند پس از فوریه کلی انتخابات انداخت تا آویزان مجلس به بازگشت زودتر خود را حرفه ای به عنوان یک دکتر برای از سرگیری وظیفه برای کمک به کروناویروس مبتلا ،

او در میان چندین سیاستمداران در ایرلند و بریتانیا که دوباره پیوست حرفه پزشکی به پزشکان و پرستاران برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر پس از دولت درخواست کرد به بازنشسته و سابق حرفه ای برای بازگشت به خط مقدم درمان است.

Varadkar, 41, زندانی در KEM بیمارستان بمبئی پس از به دست آوردن مدارک پزشکی در ایرلند. او هند پدرش یک دکتر در بریتانیا خدمات بهداشت ملی و مادرش یک پرستار بود; خانواده نقل مکان کرد و در دهه 1970 به ایرلند که در آن Varadkar متولد شد.

او باقی مانده است نخست وزیر در حالی که طرفین مذاکره برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

گزارش از دوبلین گفت: Varadkar که به طبابت اشتغال برای هفت سال قبل از پیوستن به سیاست دوباره به پزشکی کشور ثبت نام در ماه مارس به کار یک جلسه در هفته.

Varadkar کمک تلفن همراه با ارزیابی از مردم که ممکن است در معرض Covid-19 و ارزیابی در ابتدا از طریق تلفن و نه در فرد برای جلوگیری از گسترش ویروس. شریک زندگی خود را, Matthew بارت و دو خواهر خود و همسران خود را نیز در خدمات بهداشتی و روزانه گزارش شده است.

ایرلند خدمات سلامت اجرایی به دادگاه تجدید نظر در ماه مارس برای حرفه ای بهداشت و درمان کار نمی کند در این حرفه به ثبت نام در یک توده استخدام درایو برای مقابله با بحران. برخی از 50000 نفر اعمال می شود در کمتر از سه روز ایرلندی بار گزارش شده است.

در انگلستان نادیا Whittome هند-منبع MP از ناتینگهام شرق و جوانترین در سن 23 همچنین بازگشت به کار سابق به عنوان یک مراقب در یک روستای بازنشستگی در ناتینگهام.

“من پشت در تیم در یک روستای بازنشستگی پیچیده در ناتینگهام است که در خانه های 500 ساکنان 50 نفر از آنها دریافت طیف وسیعی از مراقبت از دارو و مواد غذایی را از طریق شخصی و پایان زندگی مراقبت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>