ایرلند می شود ائتلاف دولت لئو Varadkar به بازگشت به عنوان ساعت در سال 2022

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

لئو Varadkar خروجی نخست وزیر ایرلند در حال حاضر خواهد شد معاون نخست وزیر تحت یک دولت ائتلافی جدید از شنبه به ریاست مایکل مارتین و بازگشت به عنوان نخست وزیر در سال 2022 تحت قدرت-های تنظیم.

Varadkar, 41, شد, سرپرست نخست وزیر پس از هیچ حزب برنده اکثریت در فوریه 8 انتخابات. روند تشکیل دولت به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. سه طرف توافق کردند که برای تشکیل دولت ائتلافی.

آنها Varadkar خوب Gael, پارتی, مارتین Fianna شکست (هر دو میانه رو) و حزب سبز. خوب Gael و Fianna شکست که مدت طولانی است که رقبا از ایرلندی جنگ داخلی در حال پیوستن به یک ائتلاف برای اولین بار.

مارتین خواهد بود که نخست وزیر (Taoiseach) برای دو سال و نیم خواهد بود و جایگزین Varadkar برای باقی مانده دوره از مجلس شورای اسلامی از دسامبر 2022 گزارش از دوبلین گفت.

در لندن نخست وزیر بوریس جانسون در توئیتر خود نوشت: “تبریک به ایرلند در تشکیل یک دولت جدید و به Micheal MartinTD در حال تبدیل شدن به Taoiseach”.

“ایرلند است که ما نزدیکترین همسایه دوست خوب و متحد در مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی جهانی مبارزه با Covid-19 و ارزش های مشترک دموکراسی و حقوق بشر.”

تحت توافق ائتلاف دولت جدید را پیاده سازی حزب سبز تقاضا برای تنظیم یک هدف از 7 درصد به کاهش انتشار کربن در هر سال است.

سبز رهبر حزب ایامون رایان گفت: “وجود دارد احساس مسئولیت ما در حال حاضر به دلیل ما باید یک کار را انجام دهد. ما باید به در و کمک کار ما با شرکای ائتلاف در دولت در واقع گرفتن کشور ما از یک واقعا بحران اقتصادی شدید”.

“مردم در خانه که در حال از دست دادن شغل خود و یا شاید خطر است که آنها می خواهند دولت را به بلند شدن و ایستادن برای آنها و همه پشت کار.”

با یک پایه در هر دو ایرلند و ایرلند شمالی (بخشی از انگلستان) Sinn Fein به عنوان یک عامل مهم در انتخابات بهره برداری از ملالت در کشور موجب ویرانی افزایش هزینه های مسکن و مردم را تجربه نمی کند بهبود اقتصادی در سال های اخیر است اما بخشی از این ائتلاف است.

Sinn Fein شناخته شده بود به عنوان جناح سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند بود که مسئول خشونت و تروریسم برای سال در ایرلند شمالی و جاهای دیگر تا زمانی که صلح بازگشت و با جمعه خوب توافق در سال 1998.

Sinn Fein به دنبال الحاق جزیره ایرلند امیدوار کننده یک همه پرسی در عرض پنج سال. خوب Gael و Fianna شکست همان هدف در دراز مدت نه به نفع همه پرسی به زودی به اندازه کافی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>