ایران همواره بر حمایت از هر ملت یا گروهی که مبارزه با اسرائیل’: خامنه ای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران را حمایت از هر ملت یا گروهی که مبارزه با اسرائیل, رهبر معظم آیت الله علی خامنه ای روز چهارشنبه گفت: پیش از این هفته سالانه رعایت قدس (اورشلیم) بعد برای ابراز حمایت خود از فلسطینیان است.

“ما را حمایت و کمک به هر کشور و یا هر گروه در هر نقطه که مخالف و مبارزه با رژیم صهیونیستی است و ما دریغ نکنید به این می گویند” خامنه ای گفت: در یک پست رسمی خود را به زبان انگلیسی حساب توییتر.

ایران و اسرائیل دشمن در خاورمیانه شده است یک کلید حامی همراه با روسیه از بشار اسد در جنگ داخلی در سوریه ارسال مشاوران نظامی و همچنین مواد و منطقه ای شیعه اند.

اسرائیل که مانیتور همسایه سوریه به شدت انجام داده است صدها حملات هوایی در سوریه با هدف قرار دادن مظنون اسلحه و سربازان جنبش توسط ایران و حزب الله لبنان چریک که در تهران برگزار شده است.

به طور جداگانه خامنه ای گفت: ایران و دشمنی نسبت به اسرائیل بود نه همان خصومت نسبت به مردم یهودی.

“حذف دولت اسرائیل به این معنا نیست از بین بردن یهودیان است. ما لازم نیست موضوع را با مردم یهودی” خامنه ای گفت: در یک پست رسمی خود را فارسی زبان توییتر حساب.

“‘حذف اسرائیل’ به معنای مسلمان و مسیحی و یهودی مردم #فلسطین را در انتخاب دولت خود را خود را و فشار خارجی ها و اراذل و اوباش مانند [بنیامین] نتانیاهو” پست اضافه شده است.

خامنه ای برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در روز جمعه به مناسبت روز قدس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>