ایران مردم را به ماندن در خانه به عنوان coronavirus ادعا 113 زندگی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران روز یکشنبه خواست شهروندان خود را به چوب به دستورالعمل ها و ماندن در خانه برای جلوگیری از کروناویروس جدید, پخش كردن, به عنوان آن را اعلام کرد یکی دیگر از 113 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری.

آخرین آمار کشته شدگان اعلام شده توسط وزارت بهداشت در زمان 724 رسمی تعداد زیادی از مردم کشته شده اند توسط این بیماری از ماه گذشته.

مردم “باید لغو همه سفر و ماندن در خانه به طوری که ما ممکن است به بهبود وضعیت در روزهای آینده” سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

Jahanpour همچنین گزارش 1,209 جدید تایید موارد COVID-19 عفونت بالا بردن مجموع به 13,938.

“خبر خوب این است که بیش از 4,590 از کلی تایید موارد بهبود یافته اند” و بیماران مرخص شده از بیمارستان های او اضافه شده است.

استان تهران بيشترين تعداد عفونت های جدید با 251 تازه موارد است.

خراسان رضوی استان های مقدس شیعیان در شهر مشهد و به دنبال آن با 143 موارد است.

“موارد وجود دارد احتمالا افزایش خواند و گفت: هر کس به بس از سفر به شمال شرقی استان.

شهر مشهد حرم امام رضا دریافت بسیاری از مؤمن ایرانیان هر سال به خصوص در سراسر کشور در تعطیلات سال جدید که شروع به در مارس 20.

شیوع این بیماری در ایران یکی از مرگبارترین خارج از چین که در آن بیماری نشات گرفته است.

Jahanpour به نام ایرانیان به “coronavirus به طور جدی” و به خصوص داشته باشیم از بستگان مسن که بیشتر در معرض خطر عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>