ایران می گوید ما فشار به گسترش تهران را تحریم تسلیحاتی است “فرزند نامشروع”

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران به عنوان رد “نامشروع” تلاش ایالات متحده برای گسترش شورای امنیت سازمان ملل تحریم تسلیحاتی در تهران, یک ایرانی سخنگوی وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت:.

“ایران به دنبال خروج 2015 هسته ای با شش قدرت … امریکا حرکت نامشروع است و واکنش ما خواهد بود متناسب” عباس موسوی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی هفتگی در کنفرانس خبری.

ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که “امید” به شورای امنیت سازمان ملل را گسترش تحریم تسلیحاتی ایران قبل از آن منقضی می شود در ماه اکتبر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مصرف شده است یک خط سخت تر با سازمان ملل متحد بیش از تمایل خود را برای گسترش و تقویت تحریم در ایران است.

واشنگتن تهدید کرده است که باعث بازگشت همه ملل تحریم های ایران را به عنوان اهرم به حمایت از 15 عضو شورای امنیت در گسترش ملل تحریم تسلیحاتی در تهران.

“ایالات متحده است و نه یک عضو از ایران و دیگر … ایران در واکنش به امریکا را غیر قانونی اقدامات خواهد شد و شرکت” موسوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از ایران در سال 2018 و reimposed تحریم ها بر تهران که فلج اقتصاد آن است.

بر اساس این توافق ایران, توافق برای توقف آن حساس هسته ای در ازای کاهش تحریم ها.

ایران آن را رد می کند برنامه هسته ای خود را با هدف ساخت یک بمب به تدریج نورد تعهدات خود تحت توافق پس از ایالات متحده را ترک کنید. این استدلال می کند که واشنگتن اقدامات توجیه چنین دوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>