وزیر خارجه ایران روز شنبه گفت که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت مشاوره بد اگر او معتقد است آمریکایی “حداکثر فشار” علیه کشور باعث خواهد شد دولت در تهران به سقوط.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: یک گروه از بالا به دفاع مقامات و دیپلمات ها در کنفرانس امنیتی مونیخ که اطلاعات ارائه شده به رئیس جمهور منصرف مغلوب ساختن پیشی جستن از پذیرش ارائه می دهد از دیگر رهبران برای میانجیگری بین تهران و واشنگتن.

“رئیس جمهور تهمت متقاعد شده است که ما در حال سقوط به طوری که او نمی خواهید به صحبت کردن با یک سقوط رژیم” محمد جواد ظریف گفت.

برای حمایت از استدلال خود به ایران اشاره کرد تهمت تصمیم به خروج یک جانبه در سال 2018 از ایران در مقابله با آمریکا و دیگر قدرت های جهانی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نقطه عطفی 2015 توافق نیست, آدرس ایران موشک بالستیک برنامه یا فعالیت های منطقه ای و نیاز به renegotiated.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را دوباره اعمال تحریم های ایالات متحده در یک کمپین به اصطلاح “حداکثر فشار” گرفته اند شدید تلفات در اقتصاد ایران و ارسال به ایران ارز انداخت.

“من معتقدم که رئیس جمهور تهمت نیست خوب مشاوران” محمد جواد ظریف گفت. “او مایل است برای ایران به سقوط پس از انصراف او از ایران.” ظریف همچنین گفت: کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در حمله پهپاد در عراق در ژانویه 3 بود یک پیش بینی غلط توسط واشنگتن است که گالوانیزه برای حمایت از ایران به جای افزایش فشار بر این رژیم است.

توافق هسته ای ایران, شناخته شده به عنوان طرح جامع اقدام مشترک یا JCPOA وعده داده شده به ایران مشوق های اقتصادی در ازای محدودیت هایی در برنامه هسته ای خود را. آن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تهران از توسعه بمب هسته ای که ایران اصرار دارد آن را نمی خواهید انجام دهید.

پس از خروج آمریکا این معامله را از دیگر امضا کنندگان – آلمان فرانسه انگلیس روسیه و چین – را ناموفق تلاش برای آمد تا با راه هایی برای جبران اثرات تحریم های جدید آمریکا.

واشنگتن تحت فشار کشورهای دیگر – تا کنون بدون موفقیت – برای کنار گذاشتن این معامله کاملا وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ در اوایل روز شنبه که در حالی که ممکن است اختلافات در چه چیزی برای انجام با JCPOA “هنگامی که صحبت من به همتایان خود در اروپا همه آن می شود.” “هر کس می داند که این مردمی که همچنان به ساخت کردن برنامه هسته ای خود,” Pompeo گفت. “بنابراین وجود یک درک مشترک در مورد تهدید; ما تاکتیکی تفاوت در نحوه ادامه دهید.” در ماه های اخیر ایران به طور پیوسته نقض محدودیت معامله قرار می گیرد در میزان اورانیوم غنی شده و آب سنگین آن را می توانید ذخیره تعداد و نوع سانتریفیوژ آن عمل می کنند و خلوص اورانیوم را غنی.

مقامات ایرانی اصرار دارند که این حرکت در نظر گرفته شده تنها برای اعمال فشار بر کشورهایی است که باقی می ماند بخشی از معامله به ارائه کمک اقتصادی به ایران است و تمام اقدامات انجام شده به طور کامل برگشت.

این به اصطلاح “برک آوت” زمان آن را برای ایران برای ساخت یک بمب کاهش می یابد با هر مرحله.

ظریف رد تهمت پیشنهاد مذاکره یک معامله جدید گفت: یکی از مذاکره در طول دولت اوباما تنها وسیله ای برای مذاکرات بر سر برنامه هسته ای ایران.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در صحبت کردن بیش از چیزی است که شما در حال حاضر در مورد صحبت کردیم. شما نمی خرید یک اسب دو بار” او گفت:.

“این در مورد باز کردن مذاکرات با ایالات متحده است. آن را در مورد آوردن ایالات متحده آمریکا به میز مذاکره است که در حال حاضر وجود دارد,” محمد جواد ظریف گفت. (AP) خمينی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im