ایران می گوید 77 مرده در میان 2,336 موارد جدید کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران می گوید وجود دارد 77 مرده در میان 2,336 موارد جدید کروناویروس در جمهوری اسلامی است.

که با توجه به Ali Reza Raisi های وزارت بهداشت, رسمی داد که در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در تهران.

رهبر ایران پیشتر در روز سه شنبه دستور داد که جمهوری اسلامی به نیروهای مسلح برای کمک به آن وزارت بهداشت در مبارزه با گسترش جدید کروناویروس.

این تصمیم توسط مقام معظم رهبری آیت الله علی خامنه ای می آید که ایران دارای بیشترین مرگ و میر از این ویروس جدید و COVID-19 بیماری باعث می شود در خارج از چین, کانون virus.

خامنه ای تصمیم اعلام شد پس از رسانه های دولتی پخش تصاویر او کاشت یک درخت پوشیدن دستکش یکبار مصرف جلوتر از ایران در آینده روز درختکاری.

رهبر ایران دستور داد در روز سه شنبه جمهوری اسلامی نیروهای مسلح برای کمک به آن وزارت بهداشت در مبارزه با گسترش جدید کروناویروس.

این تصمیم توسط مقام معظم رهبری آیت الله علی خامنه ای می آید که ایران دارای بیشترین مرگ و میر از این ویروس جدید و COVID-19 بیماری باعث می شود در خارج از چین, کانون virus.

خامنه ای تصمیم اعلام شد پس از رسانه های دولتی پخش تصاویر او کاشت یک درخت پوشیدن دستکش یکبار مصرف جلوتر از ایران در آینده روز درختکاری.

“هر آنچه که کمک می کند تا بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش این بیماری خوب است و چه چیزی کمک می کند تا به گسترش آن است گناه” خامنه ای گفت.

پس از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به تازگی به عنوان هفته گذشته مقامات ایرانی در حال حاضر می گویند که برنامه به طور بالقوه بسیج 300,000 سربازان و داوطلبان برای مقابله با ویروس است.

نگرانی از شیوع بیماری در حال حاضر امتداد به رهبری بالای ایران — که برخی از آنها کاهش یافته است بیمار از ویروس.

یک گروه فعال نیز گفت: ویکیپدیا فارسی زبان سایت به نظر می رسد اختلال در ایران پس از نزدیک محرم به رهبر معظم انقلاب درگذشت جدید کروناویروس.

انجمن حمایت از NetBlocks مرتبط با مرگ از مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو شورای محمد Mirmohammadi به اختلال هر چند مقامات ایرانی و دولت خود را رسانه ای نمی کند بلافاصله آن را تصدیق. مقامات در صورت افزایش انتقاد از عمومی ایران بیش از شیوع نگرانی تعدادی از موارد از این ویروس ممکن است به بالاتر از در حال حاضر گزارش شده است.

NetBlocks توصیف اختلال در دسترسی به ویکی پدیای فارسی را به عنوان در سراسر کشور گفت: آن ویژگی های آزمایش نشان می دهد که این دانشنامه آنلاین است که مسدود شده و با همان مکانیزم استفاده می شود برای جلوگیری از Twitter و Facebook. کسانی که وب سایت رسانه های اجتماعی منع شده اند پس از ایران در مورد مناقشه 2009 انتخابات ریاست جمهوری و جنبش سبز و تظاهرات.

برخی از ایرانیان گفت: آنها نمی تواند دسترسی به ویکیپدیا فارسی سایت از دوشنبه شب. دیگران گفتند که می تواند از جمله از طریق سایت تلفن همراه پسند صفحات.

“محدودیت های جدید آمده است که ایران در برابر یک بحران رو به رشد پس از از دست دادن ارشد دولت آمار و ارقام به کروناویروس و موجی از انتقاد و اطلاعات غلط را از طریق رسانه های اجتماعی” NetBlocks گفت: در تجزیه و تحلیل خود را.

بنیاد ویکیمدیا که نظارت داوطلب ویرایش دانشنامه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. NetBlocks قبلا گزارش شده اینترنت اختلال مؤثر ایران در روزهای اخیر و کاربران در سراسر جمهوری اسلامی باید مشکلات گزارش شده است.

اختلال در افزایش ترس از ایران به طور بالقوه خاموش کردن اینترنت به طور کامل دوباره به عنوان آن را برای یک هفته طول اقتصادی تظاهرات در ماه نوامبر. ایران به طور جداگانه خود را ایجاد کرده و به اصطلاح “حلال” خالص دولت-تصویب وب سایت.

ایران روز دوشنبه اعلام کرد که این ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 66 نفر در میان 1,501 موارد تایید شده. در حال حاضر وجود دارد 1,700 موارد جدید کروناویروس در سراسر خاورمیانه. از کسانی که در خارج از ایران در منطقه بیشتر لینک به جمهوری اسلامی که پس از چین دارای بیشترین مرگ و میر از این COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در عین حال کارشناسان هنوز هم نگرانی در ایران, درصد از مرگ و میر ناشی از عفونت در حال حاضر حدود 4.4 درصد است که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است به مراتب بیشتر از ارقام فعلی نشان می دهد. عربستان سعودی و اردن در عین حال اعلام کرد که اولین مورد از این ویروس در دوشنبه.

ایران به تنهایی می ایستد در چگونه ویروس را تحت تاثیر خود دولت حتی در مقایسه با سخت-آمار چین, کانون شیوع.

Mirmohammadi مرگ او باعث می شود بالاترین-رتبه بندی رسمی در ایران حکومت دینی به کشته شدن توسط ویروس. این ویروس در اوایل کشته هادی Khosroshahi, ایران, سفیر سابق واتیکان و همچنین به تازگی عضو انتخاب مجلس.

کسانی که بیمار شامل معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار بهتر شناخته شده به عنوان “خواهر مریم” انگلیسی زبان سخنگوی دانشجویان که در تصرف سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 و موجب 444 روز گروگان, بحران, دولت, رسانه ها گزارش شده است. همچنین بیمار است ایرج Harirchi رئیس یک دولت ایران در کارگروه coronavirus که سعی در تطهیر این ویروس قبل از سقوط بیمار.

در همین حال روز شنبه, شرق میانه, بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات گفت: آن را تا به حال به کاهش و یا زمین پرواز به علت این ویروس جدید است. به دلیل رکود دولت متعلق به حامل خواسته است تا کارکنان خود را پرداخت و حتی مرخصی بدون حقوق به مدت یک ماه در یک زمان. امارات’ عمل از دبی شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی.

“ما شده اند تست شده قبل و امارات خواهد آمد قوی تر” افسر ارشد عامل عادل الجبیر ابوموسى گفت.

بزرگترین شرکت هواپیمایی تجارت انجمن یاتا می گوید: ستاد حمل و در حال حاضر از دست رفته در اطراف $100 میلیون دلار درآمد به دلیل کاهش در فروش بلیط به دلیل اختلالات ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>