ایران روز دوشنبه بازگشایی مساجد در بخش هایی از این کشور تلقی می شود در معرض خطر کم از رمان coronavirus آن را به عنوان اعلام کرد یکی دیگر از 74 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour کرد که مرگ و میر را به 6,277 تعداد رسمی ثبت شده در ایران پس از آن گزارش اولین موارد در اواسط فوریه.

که یک پرش در مرگ و میر در مقایسه با 47 روز یکشنبه بود که کمترین روزانه تعداد که در ایران ثبت شده در 55 روز.

یکی دیگر از 1,223 موارد Covid-19 عفونت شده بودند طی 24 ساعت گذشته Jahanpour گفت: بالا بردن مجموع به 98,647.

مساجد اجازه داده شد برای بازگشایی به نمازگزاران در 132 یا حدود یک سوم ایران در بخش اداری آن در نظر گرفته شده کم خطر است.

کشور آغاز شده است و با استفاده از یک رنگ رمزی سیستم “سفید” و “زرد” و “قرمز” برای مناطق مختلف برای طبقه بندی ویروس خطر است.

نمازگزاران به مساجد با ماسک و دستکش می تواند تنها ماندن برای نیم ساعت طول زمان دعا و باید استفاده از وسایل شخصی گفت: وزارت بهداشت و درمان.

مساجد نیز باید خودداری از ارائه مواد غذایی و نوشیدنی ارائه دست sanitisers و ضد عفونی تمام سطوح آن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خبرگزاری ایسنا.

با توجه به Jahanpour, 79,397 از کسانی که در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری پس از ایران گزارش اولین موارد در اواسط ماه فوریه شده اند مرخص شد در حالی که 2,676 در وضعیت بحرانی است.

او اعلام کرد که ایران در میان “بالا پنج کشور در جهان” با کمترین تعداد از بهبود و بدون توضیح.

کارشناسان و مقامات هر دو در ایران و خارج از کشور باید شک و تردید بیش از این کشور Covid-19 ارقام و گفت تعداد واقعی موارد می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net