ایران حرکت مسخره کردن ما حامل به دهان فارس: تصاویر ماهواره ای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایران به نقل از یک مسخره کردن ناو هواپیما به استراتژیک خلیج فارس, تصاویر ماهواره ای نشان می دهد, نشان می دهد, آن را با استفاده از look-alike کشتی برای عمل مورد نظر بازی جنگ در خلیج فارس حمل و نقل کانال حیاتی به صادرات نفت.

استفاده از آدمک های جنگی آمریکا تبدیل شده است گاه به گاه از ویژگی های آموزش در ایران را پاسداران و نیروهای دریایی از جمله در سال 2015 زمانی که ایران موشک آمار مسخره کردن شبیه یک نیمیتز کلاس ناو هواپیمابر.

تهران که مخالف حضور آمریکا و غرب نیروی دریایی در خلیج اغلب دارای naval war بازی استراتژیک تنگه هرمز این مجرا برای برخی از 30 ٪ از تمام نفت خام و روغن های دیگر مایعات معامله توسط دریا.

یکی از تصاویر گرفته شده در جولای 26 توسط ما مبتنی بر فناوری فضایی شرکت Maxar فن آوری نشان داد یک ایرانی حمله سریع قایق در حال حرکت به سمت مدل ما حامل در آبراه استراتژیک. تصویر دیگر نشان داد مدل هواپیماها به انتظارنشسته بودند تا بر روی عرشه جعلی حامل.

“ما نمی تواند صحبت می کنند به چه امید ایران برای به دست آوردن ساختمان این مسخره کردن یا چه تاکتیکی ارزش آنها خواهد بود و امیدواریم که برای به دست آوردن با استفاده از چنین mock-up در یک آموزش و یا توهین آمیز ورزش سناریو” گفت: فرمانده ربکا Rebarich که سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده به بحرین مبتنی بر ناوگان پنجم.

“ما همچنان با اعتماد به نفس در ما نیروهای دریایی’ توانایی دفاع از خود در برابر هر گونه دریایی تهدید.”

تنش باید مشخصی بین ایران و ایالات متحده پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران را تا سال 2015 ایران با شش قدرت و reimposed تحریم ها که به شدت کاهش یافته است تهران صادرات نفت.

ایران سپاه پاسداران در ماه آوریل گفت: تهران خواهد نابود کردن کشتی های جنگی آمریکا اگر امنیت آن تهدید در خلیج فارس. مقامات ایرانی بارها تهدید به بلوک هرمز اگر ایران قادر به صادرات نفت و یا اگر آن خبر حمله کردند.

شده اند وجود دارد تناوبی درگیری بین ایران و سپاه پاسداران و ارتش ایالات متحده در خلیج فارس در سال های اخیر است. مقامات ایالات متحده گفته اند که بسته شدن تنگه هرمز خواهد بود عبور از “خط قرمز” و امریکا خواهد اقدام به بازگشایی آن.

ایران نمی تواند از نظر قانونی بستن آبراه به طور یک جانبه از آنجا که بخشی از آن در است عمان آبهای سرزمینی. این کشتی که بادبان را از طریق تصویب نفتی که تحت مسئولیت ایران و سپاه پاسداران نیروی دریایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>