ایران روزنامه نگار که سوخت 2017 تظاهرات محکوم به مرگ

ایران محکوم شد یک بار exiled journalist به مرگ بیش از خود کار آنلاین است که به کمک الهام بخش در سراسر کشور اقتصادی تظاهرات آغاز شد که در پایان سال 2017, مقامات روز سه شنبه گفت.

روح الله Zam وب سایت و یک کانال او ایجاد شده در محبوب برنامه پیام رسانی تلگرام در حال گسترش زمان از اعتراضات و شرم آور اطلاعات در مورد مقامات است که به طور مستقیم به چالش کشیده ایران شیعه حکومت دینی. کسانی که تظاهرات نمایندگی بزرگترین چالش به ایران پس از سال 2009 جنبش سبز و تظاهرات و تنظیم صحنه برای شبیه توده ناآرامی در ماه نوامبر گذشته.

جزئیات دستگیری او هنوز مشخص نیست. اگر او بر اساس در پاریس, Zam به نحوی به ایران بازگشته و خود را بازداشت توسط مقامات اطلاعاتی. یک سری از اعترافات تلویزیونی پخش کرده در ماه های اخیر بیش از کار خود را.

سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی اعلام کرد Zam حکم اعدام در روز سه شنبه گفت که او مجرم شناخته شده بود از “فساد در زمین” به اتهام اغلب استفاده می شود در موارد مربوط به جاسوسی یا تلاش برای سرنگونی دولت جمهوری اسلامی ایران. آن را بلافاصله روشن نیست که این حکم را صادر کرده است.

Zam قادر است به درخواست تجدید نظر در حکم صادر شده توسط دادگاه انقلاب. نام خود را مدافع نبود بلافاصله شناخته شده است.

Zam حال اجرا یک وب سایت به نام AmadNews که نوشته شده شرم آور ویدئوها و اطلاعات در مورد مقامات ایرانی. او برجسته کار خود را در یک کانال در تلگراف امن برنامه پیام رسانی است که باقی می ماند فوق العاده محبوب در میان ایرانیان.

اولیه جرقه برای سال 2017 تظاهرات یک جهش ناگهانی در قیمت های مواد غذایی. بسیاری بر این باورند که مخالفان از حسن روحانی رئیس جمهور ایران تحریک تظاهرات اول محافظه کار در شهر مشهد در شرق ایران در تلاش برای هدایت خشم عمومی در رئيس جمهور. اما به عنوان اعتراض از شهر به شهر, واکنش علیه کل طبقه حاکم.

به زودی گریه می کند به طور مستقیم به چالش کشیدن ایران و حتی آیت الله خامنه ای شنیده می توان در فیلم های آنلاین به اشتراک گذاشته شده توسط Zam. Zam کانال نیز به اشتراک گذاشته شده بار و سازمانی جزئیات برای تظاهرات به عنوان به خوبی.

تلگرام تعطیل کانال بیش از دولت ایران شکایت آن را گسترش اطلاعات در مورد چگونه به بنزین بمب. کانال بعد ادامه داد: تحت نام های مختلف. Zam, که گفت که او از ایران گریخت و پس از اینکه به دروغ متهم به همکاری با سرویس های اطلاعاتی بیگانه را تکذیب کرد تحریک به خشونت در تلگرام در آن زمان است.

در سال 2017 تظاهرات بنا به گزارش دیدم برخی از 5000 نفر بازداشت و 25 کشته شدند.

Zam پسر روحانی شیعه محمد علی Zam یک اصلاح طلب که پس از خدمت در سیاست های دولت در اوایل 1980s. روحانی در نامه ای منتشر شده توسط رسانه های ایران در ماه جولای 2017 که در آن او گفت که او نمی خواهد حمایت از پسر خود را بیش از AmadNews’ گزارش و پیام های خود را, Coco channel.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *