ایران امیدوار است از افزایش بزرگ به چابهار پروژه

ایران به دنبال به هند برای سرعت بخشیدن به خرید تجهیزات سنگین مانند جرثقیل و تسریع کار بر روی یک راه آهن لینک به مرز افغانستان برای افزایش کارآیی اقتصادی از بندر چابهار افراد آشنا با تحولات گفت.

هند تخصیص 100 تومان کرور روپیه برای استراتژیک بندر در خلیج عمان در جنوب شرقی ایران در بودجه برای سال مالی 2020-21 و وضوح بیشتر بر روی ما چشم پوشی برای چابهار از تحریم های تحمیل شده بر ایران باید افزایش انتظارات در تهران که کار بر روی این پروژه در حال حاضر انتخاب کنید تا به سرعت گفت: افرادی که کاهش یافته است به نام.

“وجود دارد نوشته شده تضمین از ما که آن را آسان تر برای بانک های خارجی به ارائه بودجه برای خرید تجهیزات سنگین از جمله جرثقیل و آسانسور پنوماتیک که نیاز به خالی کردن کشتی ها در چابهار گفت:” کسی که نمی خواهد نام او به عنوان مجاز به صحبت کردن با رسانه ها.

در اواخر سال 2018 به ما داده چشم پوشی برای چابهار و ساخت و ساز از یک خط راه آهن از بندر به مرز افغانستان از تحت تحریم ایران و آزادی و مبارزه با گسترش سلاح عمل 2012. بانک ها بوده است تمایلی به ارائه وام برای خرید تجهیزات سنگین به ارزش برخی از 85 میلیون دلار برای این پورت به دلیل عدم وجود تضمین کتبی از ما مردم گفت.

این تضمین ارائه شد پس از هند-آمریکا 2+2 جلسه دفاع و وزرای خارجه در واشنگتن در ماه دسامبر گذشته مردم اضافه شده است.

“امید در حال حاضر این است که ما اطمینان و افزایش تخصیص برای چابهار در هند بودجه کمک خواهد کرد که انجام این فرایند برای دستیابی به تمام تجهیزات لازم” فرد ذکر شده در بالا گفت.

“همانطور که همه چیز ایستاده در حال حاضر کمبود تجهیزات به معنی آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان برای خالی کردن کشتی ها در چابهار. آنچه باید انجام شود در یک روز انجام می شود در چند روز. علاوه بر این می افزاید: به demurrage هزینه که باید پرداخت شود” فرد اضافه شده است.

هند مبلغ سرمایه گذاری به منطقه آزاد چابهار در آخرین بودجه بیش از دو برابر تخصیص تومان 45 کرور در مالی 2019-20 که نبود صرف.

دیگر عنصر کلیدی است که ساخت این خط آهن از چابهار به زاهدان در مرز با افغانستان به منظور تسهیل حرکت حجم بیشتری از کالا.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران تا به حال به طور خاص مطرح چابهار-زاهدان راه آهن لینک در دیدار با امور خارجی وزیر S Jaishankar در تهران در ماه دسامبر گذشته و پرسید: هند برای سرعت بخشیدن به کار در آن را به “نفع منطقه ای روابط تجاری”.

در این دیدار هند و ایران توافق کردند که برای افزایش چابهار کارآیی اقتصادی از جمله مراحل مانند بالاتر ارائه یارانه به حمل و نقل تجاری با استفاده از پورت.

پس از هند در زمان بیش از عملیات شهید بهشتی ترمینال در چابهار در دسامبر 2018 بندر به کار گرفته بیش از 500.000 تن محموله از جمله برخی از 1000 تن صادرات از افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر