توسط: PTI | بمبئی | به روز شده در: آوریل 13, 2020 11:39:56 am

Wadhawan lockdown violations, dfhl Wadhawan ips officer controversy, fadnavis on Wadhawan lockdown violation, shiv sena attacks devendra fadnvais سابق ماهاراشترا وزیر Devendra Fadnavis.

شیو سنا روز دوشنبه گفت: IPS افسر که اجازه داد به کلاهبرداری متهم DHFL مروج Kapil و Dheeraj Wadhawan و 21 نفر دیگر برای سفر به ایستگاه تپه در میان مستند منصوب شد در دولت خانه بخش قبلی وزیر Devendra Fadnavis.

آن را در حال حاضر روشن است که در واقع پشت IPS افسر آمیتا Gupta تصمیم و نيم او را قرار داده اند ماهاراشترا, Vikas Aghadi (MVA) دولت به یک “بحران” عنوان سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana’ گفت: بدون در نظر گرفتن هر نام.

“این به وضوح نشان می دهد یک “توطئه طرح که می تواند موفق نیست ،

همچنین به عنوان خوانده شده | Uddhav باید با شکستن سکوت اجازه Wadhawans بازدید Mahabaleshwar: Fadnavis

پس از خانه بخش ویژه و اصلی, منشی, Gupta گفته به Wadhawans نامه ای که تسهیل سفر خود را به Mahabaleshwar ایستگاه تپه در Satara منطقه در هفته گذشته Fadnavis گفت: “ممکن است که یک مقام ارشد IPS افسر خواهد انجام چنین ناخالص اشتباه دانستن عواقب خود را در”.

زیر یک ردیف بیش از این موضوع مگا ولت آمپر دولت (شامل شیو سنا, NCP و کنگره) روز جمعه فرستاده گوپتا در مرخصی اجباری و دستور داد یک پروب در این موضوع است.

دفاع از دولت بیش از این موضوع شیو سنا روز دوشنبه گفت: آمیتا Gupta منصوب شد در دولت خانه بخش قبلی وزیر Devendra Fadnavis. او باید اعتماد به بهره وری از Gupta قبل از انتصاب او به خانه بخش است.”

“این است که در حال حاضر روشن و واضح است که در واقع پشت Gupta تصمیم و نيم او را قرار داده اند مگا ولت آمپر دولت به یک بحران” مراتی انتشار گفت.

این همان افسر (گوپتا) منصوب قبلی وزیر Devendra Fadnavis که “ایجاد مشکل برای دولت توسط طرفدار Wadhawan خانواده” شیو سنا گفت.

“به نظر می رسد برخی از توطئه بود که از تخم در آمده اما نمی تواند موفق باشد ،

یکی از رهبران حزب مخالف می گوید وجود دارد باید اقدام فوری علیه آمیتا گوپتا در حالی که Fadnavis ادعا IPS افسر نمی خواهد چیزی شبیه به آن بر روی خود را به سنا گفت.

“آن را به وضوح تأکید توطئه طرح که نمی تواند موفق” آن را ادعا کرد.

اگر این دولت تا به حال هیچ برنامه ای برای کمک به Wadhawan خانواده, چرا سترا منطقه جمع آوری دست گرفتن وسایل نقلیه خود را و قرار داده و آنها را تحت قرنطینه قرار سنا استدلال کرد.

“مخالفان در دولت باید بپرسید سوالات خود را به مرکز آن بود که در پشت گوپتا در صدور نامه (به Wadhawans) و دقیقا همان چیزی است که مرکز برنامه ریزی در Wadhawan مورد به آن اضافه شده است.

Kapil Wadhawan و Dheeraj Wadhawan تحت اسکنر بله بانک و پنجاب و ماهاراشترا تعاونی بانک کلاهبرداری است.

ابتکارات ثبت شده یک جرم علیه Kapil Wadhawan Dheeraj Wadhawan بله بانک پس از آن مدیر عامل و مدیر عامل رعنا کاپور و دیگران در مارس 7, یک مقام زودتر گفت.

پس از آن Kapil Wadhawan و Dheeraj Wadhawan شد absconding او اضافه شده است.

یک دادگاه صادر شده غیر bailable حکم علیه هر دو در مارس 17, اما آنها به نظر نمی رسد, او گفت:.

اجرای اداره نیز با صدور احضاریه به Wadhawan برادران در بله بانک و خواسته آنها را به نظر می رسد در 17 مارس است. این دو گزارش با اشاره به کروناویروس همه گیر و قلم ظاهر, مقامات گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر