IPL 2020: BCCI جمهور Sourav Ganguly فراهم می کند به روز رسانی در مسابقات آینده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

BCCI جمهور Sourav Ganguly روز سه شنبه گفت که او “ندارد پاسخ” در مورد سرنوشت این سال Indian Premier League (IPL) در میان سراسر کشور مستند به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

BCCI به حالت تعلیق IPL در اصل برنامه ریزی شده از 29 مارس تا 15 آوریل پس از دولت به حالت تعلیق در تمام ویزاها محرومیت چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال ساختن آن غیر ممکن است برای بازیکنان خارجی به شرکت.

در میان جریان کامل مستند آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای همه ذینفعان به کار کردن یک برنامه جایگزین. COVID-19 تاکنون 11 در هند زندگی می کند همراه با 500-به علاوه موارد مثبت.

“من می توانم می گویند هر چیزی در حال حاضر. ما در همان جایی که ما در آن روز ما به تعویق افتاد. هیچ چیز تغییر کرده است در 10 روز گذشته. بنابراین من لازم نیست که پاسخ به آن است. وضعیت موجود باقی می ماند” Ganguly گفت PTI در یک منحصر به فرد تعامل است.

جزئیات: Ganesh raina vijay با استفاده از ‘کامیون’ تصویر به مشاوره با مردم در فاصله اجتماعی

سابق هند کاپیتان همچنین با رد هر گونه امکان از چیزی که برنامه ریزی شده سه یا چهار سال پایین خط با توجه به وضعیت حاکم در سراسر جهان است.

“شما نمی توانید هر چیزی برنامه ریزی. FTP برنامه ریزی شده است. آن وجود دارد و شما نمی توانید تغییر FTP. در سراسر جهان کریکت و بیشتر از آن ورزش را متوقف کرده است,” او گفت:.

او همچنین با ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا وضعیت فعلی را می توان تحت پوشش بیمه برای جبران ضرر و زیان است که همه ذینفعان را رنج می برند. “من مطمئن هستم که آیا شما می توانید پول بیمه. به دلیل این است که یک دولت مستند. من مطمئن هستم که آیا یک دولت مستند است که توسط بیمه پوشش داده یا نه.

“ما باید برای دیدن. ما نه ارزیابی همه این چیزها. در این برهه از زمان آن را بسیار دشوار است برای من که به هر بتن پاسخ” کاریزماتیک سابق رودخانه گفت.

ثروتمندترین cricket board هنوز متعهد هر گونه کمک های مالی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. Ganguly گفت: او را یک بحث با جی شاه به شکل بهترین گزینه ممکن است.

“من تا به حال یک بحث با جی. اجازه دهید را ببینید. ما ارزیابی وضعیت پیروی از دستورات و ببینید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

سابق کابین رئیس جمهور همچنین گفت که اگر دولت می خواهد باغ بهشت داخل سالن تسهیلات و بازیکنان خوابگاه ارائه می شود می تواند به ایجاد موقت مرکز پزشکی فقط به عنوان پاندیچری انجمن کریکت ارائه کرده است به انجام.

“اگر دولت از ما می خواهد ما قطعا بیش از این تسهیلات است. هر چیزی که نیاز به ساعت ما آن را انجام دهد. کاملا وجود دارد هیچ مشکل داشتند.”

جزئیات: هرگز فکر نمی خواهد ببینید, شهر من, مثل این – Sourav Ganguly

Ganguly استقبال کامل مستند و ابراز امیدواری کرد که این حرکت کمک خواهد کرد به صاف منحنی در نهایت.

“من فکر می کنم این بهترین گزینه در زمان حاضر است. برخی از چیزهایی فراتر از کسی کنترل. هر بخشنامه ای که دولت و وزارت بهداشت به ما می دهد و ما باید به دنبال. این مورد در سراسر جهان است.”

لندن دومین شهر های مورد علاقه پس از کلکته تحت 21-day مستند و Ganguly نگران است در مورد خود و بستگان نزدیک عمو Animesh Mukherjee و خانواده اش که بر اساس وجود دارد.

“عموی من Animesh Mukherjee 80 سال است. من نگران من عمو و عمه آنها به عنوان افراد. اما آنها بسیار مراقب باشید و در خانه در میان این 21 روز مستند. همچنین بریتانیا بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات خوب هستند.”

صحبت کردن در مورد خود Ganguly گفت که او تا به حال هرگز زمان زیادی را به خود در دو دهه گذشته است.

“من نمی دانم بعد از چند سال من در خانه ام در روزهای هفته. حتی در طول برنامه مشغول کرده و آن را یکشنبه ها خاموش اما این خیلی متفاوت است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>