کمیته بین المللی المپیک به دنبال خواهد داشت که مشاوره در بازی های المپیک لغو: باخ

کمیته بین المللی المپیک به دنبال خواهد داشت از سوی سازمان بهداشت جهانی توصیه در مورد اینکه آیا به لغو یا به تعویق انداختن این سال بازی های المپیک توکیو بیش از coronavirus همه گیر رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: پنج شنبه.

در یک مصاحبه با تلویزیون ARD باخ گفت: سازمان شده است در تماس منظم با کارشناسان که از اواسط ماه فوریه بیش از این مسئله است.

“ما به دنبال مشاوره از این که” او گفت:, و اضافه کرد که کمیته بین المللی المپیک شد و در حال حاضر هنوز هم نسبت به آماده شدن برای یک “موفق” بازی است.

با لغو المپیک مقدماتی تا ستون به عنوان کشورهای unroll اقدامات شدید برای جلوگیری از سرایت باخ اذعان کرد که وجود دارد “با مشکلات جدی صلاحیت مسابقات”.

“در اینجا ما را مجبور به واکنش نشان می دهند بسیار انعطاف پذیری” او گفت:, و اضافه کرد که این می تواند از طریق به تعویق انداختن مسابقات و یا تغییر معیارهای صلاحیت.

آنچه کلیدی است, گفت, این است که ورزشکاران به ویژه کسانی که از کشورهای ضربه توسط COVID-19 همه گیر باید ارائه “نمایشگاه صلاحیت تحت این شرایط بسیار دشوار است”.

ژاپنی برگزارکنندگان تا کنون اصرار داشت که همه گیر خواهد شد و نه از خط خارج بازی برنامه ریزی شده برای اجرا از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 8, حتی اگر عمده, رویدادهای ورزشی, سفر و بازارهای مالی در حال حاضر شاهد شکل گسترده ای در سراسر جهان است.

روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد اولین خارجی رهبر نشان می دهد تاخیر در توکیو بازی های المپیک است.

ایران گفت که یکی دیگر از جایگزین-برگزاری مسابقات در خالی استادیوم — خواهد بود حتی بدتر از وادار کردن به تاخیر بیاندازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر