کمیته بین المللی المپیک برای برگزاری coronavirus بحران مذاکرات با ورزش بدن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با کمتر از پنج ماه به قبل از توکیو بازی های المپیک, کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ طرح اضطراری در گفتگو با عضو سازمان منابع نزدیک به کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه گفت:. کمیته بین المللی المپیک قصد دارد یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه به “فدراسیون بین المللی اطلاع از وضعیت و همچنین کمیته ملی المپیک و ورزشکاران” یک منبع نزدیک به کمیته بین المللی المپیک به خبرگزاری فرانسه گفت. کمیته بین المللی المپیک “را به سهام از اقدامات صورت گرفته” برای پاسخ به coronavirus بحران “و فدراسیون این فرصت را به پرسش” اضافه شده است یک منبع نزدیک به یکی بین المللی فدراسیون ورزشی کمیته بین المللی المپیک “انجام منظم گفت و گو با تمام المپیک همکاران و به طور منظم به اطلاع آنها از وضعیت” اضافه شده یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک.

در حالی که بسیاری از رویدادهای ورزشی بین المللی شده است به تعویق افتاده و یا لغو ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه وعده داده شده در روز جمعه که توکیو خواهد میزبان بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده در ماه های ژوئیه و اوت به رغم پرسش های مطرح شده توسط این بیماری همه گیر.

توماس باخ گفت: سازمان به دنبال توصیه های سازمان بهداشت جهانی در مورد به تعویق افتادن احتمالی.

او اذعان کرد که لغو مقدماتی حوادث ناشی از این بیماری همه گیر در حال حاضر نما “مشکلات جدی”.

این موضوع از مقدماتی خواهد بود تمرکز سهشنبه تلفن نشست.

در آغاز ماه مارس باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک را نشان می دهد “انعطاف پذیری” در مورد مدارک تحصیلی برای توکیو و تشویق “همه ورزشکاران به ادامه آماده” برای بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>