کمیته بین المللی المپیک می گویند: “بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی’ در توکیو المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه گفت این بود “تصمیم جدی” در طول برگزاری بازی های المپیک توکیو که هنوز رتبهدهی نشده است به تعویق افتاد به دلیل مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت: پس از آن هیات اجرایی ندارند.

توکیو بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای اجرای بین جولای تا 24 مرداد 9, اما در این سال بزرگترین رویداد ورزشی است که در عین حال یکی از تنها, مسابقات ورزشی جان سالم به در برده تعویق در پی COVID-19 شیوع است که باعث شده بیش از 7400 مرگ و میر و آلوده به بیش از 180,000 در سراسر جهان است.

کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای کاهش یافت و در مدت کوتاهی پس از اخبار است که هر دو در این تابستان یورو 2020 و کوپا امریکا شد و به تعویق افتاد یک سال به 2021.

“این یک وضعیت بی سابقه ای برای تمام جهان و افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر این بحران” کمیته بین المللی المپیک گفت.

“وضعیت در اطراف COVID-19 ویروس نیز تأثیر آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 و در حال تغییر است و روز به روز.”

کمیته بین المللی المپیک تشویق همه ورزشکاران برای ادامه به آماده شدن برای توکیو بازی ها “به عنوان بهترین آنها می تواند”.

“کمیته بین المللی المپیک دارای اعتماد به نفس است که بسیاری از اقدامات گرفته شده توسط بسیاری از مقامات در سراسر جهان کمک خواهد کرد که شامل وضعیت COVID-19 ویروس.”

یکی از نتایج این شیوع ویروس شده است لغو مقدماتی در تعدادی از های ورزشی برای بازی های المپیک توکیو.

اما کمیته بین المللی المپیک اصرار می کنند و برای از میان برداشتن هر گونه مشکلات که در بالا آوردم.

“تا به امروز 57 درصد از ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط برای بازی ، “برای باقی مانده 43 درصد از مکان های کمیته بین المللی المپیک به کار خواهد کرد با IFs (فدراسیون بین المللی) را به گونه لازم و عملی سازگاری به مربوطه صلاحیت سیستم های توکیو 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>