کمیته بین المللی المپیک در صورت بزرگ در ارتباطات شغلی’ به عنوان ویروس, وحشت, ضربه, بازی های المپیک توکیو

المپیک روسای بستری جمعه آنها “بسیار بزرگ ارتباطات شغل” برای تسکین نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر در اجرای این تابستان توکیو بازی.

رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) هماهنگی کمیسیون اصرار وجود دارد هیچ خطر از توکیو 2020 بودن لغو و یا نقل مکان کرد و با وجود ترس بیش از سرعت گسترش ویروس است که به کشته شدن حدود 1,400 و آلوده در اطراف 64,000 — بسیاری از آنها در چین است.

اما او گفت: IOC ارسال خواهد شد اطلاعات بسته به اطمینان ورزشکاران که آن را امن برای آمدن به تماس با رقبا از چین است.

“توصیه ما دریافت شده از سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که وجود دارد هیچ موردی برای یک طرح احتمالی برای لغو و یا حرکت بازی” جان کوتس گفت: پروژه بررسی نشست.

“قطعا آن را بسیار بزرگ ارتباطات شغلی است که نیاز به انجام,” او اضافه کرد که در چین تنظیم شده است به ارسال بیش از 600 ورزشکار به توکیو.

“اما ما می شنویم که بسیاری از ورزشکاران چینی در حال حاضر در خارج از چین است. من نمی دانم که چگونه بسیاری از آنها به درگیر در آزمون وقایع در اینجا, اما من نمی بینم مشکل اگر آنها در حال آمدن از یک کشور دیگر.” Coates وعده داده شده درس خواهد بود که از ریو چهار سال پیش زمانی که نگرانی بیش از پشه متولد Zika ویروس منجر به چندین ورزشکاران بالا کشیدن از بازی های المپیک از جمله گلف بازان Jason روز و Rory McIlroy.

“که اشاره به احتمال Zika بودن یک مشکل در زمان بازی بسیار پایین بود,” او گفت:.

“اما ما از دست دادن برخی از ورزشکاران — Jason روز همسرم باردار بود. ما نمی توانیم به برقراری ارتباط اطلاعات به اندازه کافی.” توکیو برگزارکنندگان فلسطین “خبر جعلی” و ترساندن طلبی بیش از coronavirus شیوع باعث وحشت جلوتر از این بازی است که باز در جولای 24.

بیش از 25 کشور تایید کرده اند آنفولانزا مانند بیماری که که اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی.

– ‘توکیو 2020 در مسیر’ –

ژاپن که ثبت نام آن از اول مرگ و میر در روز پنج شنبه از کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس یکی از بدترین آمار کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین است.

شده اند وجود دارد 33 نفر در زمین و بیش از 200 تست مثبت از مردم قرنطینه در کشتی کروز شناور کردن یوکوهاما از هفته گذشته.

Coates اذعان کرد که وجود دارد می تواند ترس در میان ورزشکاران در مورد مواجهه با رقبا از چین است.

“ما از صحبت کردن در مورد آن گفت:” استرالیا.

“کمیته بین المللی المپیک در حال رفتن به اطمینان حاصل شود (اطلاعات) کیت ارسال به تمام کمیته ملی برای توضیح آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان که در آن ورزشکاران چینی در حال رقابت,” او اضافه شده است.

“اما من می توانم تایید می کنند توکیو 2020 همچنان در مسیر” اصرار Coates که نشان داد رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ را ذخیره کردن یک تاج گل در پارک صلح هیروشیما در حاشیه مارس 19-20 اجرایی پروژه بررسی است.

این ویروس در حال حاضر تحت تاثیر رویدادهای ورزشی در آسیا از جمله مقدماتی المپیک برای بوکس و بسکتبال — هر دو در چین است.

فرمول یک شانگهای جایزه بزرگ برنامه ریزی شده را در ماه آوریل به تعویق افتاده است با افتتاحیه ویتنامی جایزه بزرگ نیز در معرض خطر است.

نخست وزیر شینزو آبه دولت آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به عفونت به خصوص قرنطینه اقدامات دیده می شود به عنوان بیش از حد سهل انگار در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

“ما هنوز نمی دانند چه کسی خواهد بود رقابت در آزمون حوادث پس ما نمی توانیم بگوییم هر چیزی با اطمینان گفت:” توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto هنگامی که فشرده به مشخص بودن اقدامات صورت گرفته برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“اما ما باید اطلاعات را از مقدماتی که در راه هستند و گام های لازم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر