کمیته بین المللی المپیک ‘با توجه به حالات مختلف برای بازی های المپیک توکیو: باخ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: این امر می تواند “نارس” به تعویق انداختن توکیو بازی روز شنبه اما بستری شد “با توجه به حالات مختلف” به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت. IOC عمل خواهد کرد در مشاوره از خود و گروه ضربت و سازمان بهداشت جهانی باخ نیویورک تایمز گفت پس از یک هفته زمانی که کمیته بین المللی المپیک دارای اب و هوای انتقاد بیش از آن در پاسخ به بحران است.

اما او همچنان خوش بینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک توکیو در برنامه از تاریخ 24 ژوئیه به 9 اوت و گفت: هیچ سوال از لغو این بازی ها در دسترس نباشد.

“البته ما با توجه به حالات مختلف اما ما بر خلاف بسیاری دیگر از سازمان های ورزشی و یا لیگ های حرفه ای در که ما چهار و نیم ماه دور از بازی ها” باخ گفت.

همچنین بخوانید: دو LA Lakers بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

“برای ما (تعویق) مسئول نخواهد بود و در حال حاضر از آن خواهد بود زودرس و شروع به حدس و گمان و یا تصمیم گیری در یک زمان هنگامی که ما نمی هر گونه پیشنهاد از نیروی کار,” او اضافه شده است.

حدس و گمان بوده است رشد بیش از بازی شروع به برنامه ریزی شده در جولای 24, پس از COVID-19 شیوع بسته مسابقات ورزشی در سراسر جهان است و با فلج شدن بسیاری از کشورها همراه با مسافرت های بین المللی.

المپیک مقدماتی در میان مسابقات تحت تاثیر قرار با 43 درصد از ورزشکاران در عین حال به کتاب لکه های خود را. اما باخ گفت: این وضعیت هنوز هم نامشخص برای تصمیم گیری در مورد توکیو.

همچنین بخوانید: ‘زندگی است که به نوعی خسته کننده در حال حاضر, اما در پشت ذهن ما آشفته و نگران’

“چه چیزی باعث این بحران بسیار منحصر به فرد و بسیار دشوار است برای غلبه بر عدم اطمینان. هیچ کس امروز شما می توانید بگویید چه تحولات هستند فردا چه آنها در یک ماه, نه به ذکر است در بیش از چهار ماه است,” او گفت:.

“بنابراین آن را نمی خواهد مسئول در هر راه برای تنظیم تاریخ و یا گرفتن یک تصمیم در حال حاضر خواهد بود که بر اساس حدس و گمان در مورد آینده تحولات است.” ورزشکاران شدت انتقاد کرد در کمیته بین المللی المپیک توصیه های این هفته به ادامه آموزش “به عنوان بهترین آنها می توانند” با المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi متهم بدن “قرار دادن ما در خطر است”.

اما باخ گفت: ملاحظات بهداشت شد “اولین و مهمترین” و اضافه کرد “این تصمیم کمیته بین المللی المپیک را تعیین نمی شود با هر گونه منافع مالی”.

“برای ما در حالی که نمی دانستند چگونه این تونل خواهد بود و ما را مانند مشعل المپیک به یک نور در انتهای تونل” او گفت:.

با وجود باقی مانده امیدوار از شروع بازی ها در زمان باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک ریسک-مدیریت سیاست ها و بیمه “خواهد آن را ممکن است برای ما برای ادامه عملیات ما و سازماندهی آینده بازی های المپیک”.

“کمیته بین المللی المپیک هیچ نقدی-مشکل جریان” او اضافه کرد که در مورد خواسته بالقوه مشکل پخش پرداخت نشده پس از رسیدن در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>