رئیس کمیته بین المللی المپیک باخ با تشکر PM مودی برای حمایت خود را به بازی های المپیک توکیو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ تشکر کرده است نخست وزیر هند نارندرا مودی برای خود راسخ پشتیبانی 2020 توکیو بازی های المپیک که در حال حاضر معطوف شده تا 2021 به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در نامه ای به مودی به تاریخ مارس 1, باخ گفت که او “سپاسگزار” به نخست وزیر هند برای حمایت خود را به توکیو بازی ها در طول های اخیر رهبران G20 اجلاس سران برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس در پی این بیماری همه گیر را ترک کرده است که جهان در بی نظمی.

“لطفا من را بپذیرید با تشکر صمیمانه برای حمایت از شما با توجه به بازی های المپیک توکیو 2020, در بیان فوق العاده ای G20 در نشست سران, بیانیه ستایش کمیته بین المللی المپیک برای کمک به مهار این COVID-19 ویروس” باخ در نامه خود نوشت.

“من واقعا سپاسگزار برای حمایت خود را برای بازی های المپیک و وحدت نقش آن G20 در نشست سران در حال حاضر بیان شده در جلسه خود در سال گذشته در اوزاکا.”پس از اولیه خود را اكراه کمیته بین المللی المپیک و توکیو بازی orgainsers بودند مجبور به تعظیم قبل از چالش بی سابقه از COVID-19 همه گیر و reschedule 2020 توکیو بازی به 2021.

به عنوان در هر تجدید نظر در برنامه های اعلام شده توسط کمیته بین المللی المپیک, بازی های المپیک توکیو در حال حاضر خواهد شد از 23 جولای تا آگوست 8, دقیقا یک سال پس از این رویداد ورزشی جهانی در اصل برنامه ریزی شده است.

مرگبار COVID-19 شیوع گرفته عظیم شکل با بیش از 47,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان تا کنون در حالی که موارد مثبت افزایش به حدود 9,40,000.

کمیته بین المللی المپیک رئیس بصورتی پایدار و محکم قرار داده و حمایت خود را از پشت توکیو گفت: با وجود همه گیر ژاپنی شهرستان است که به خوبی آماده برای میزبانی quadrennial بازی.

“با توجه به این کار بزرگ نیاز انجام شده توسط ما, ژاپنی, همکاران و دوستان توکیو بهترین-همیشه آماده المپیک شهر است.”او مطمئن است که با حمایت از رهبران جهانی توکیو بازی های سال آینده خواهد بود یک موفقیت بزرگ.

“با تشکر بسیار عالی و اعتماد همکاری ما با بهره گیری از G20 در نشست سران ما مطمئن هستیم که این بازی های المپیک توکیو 2020 خواهد بود یک موفقیت بزرگ” باخ گفت.

“مثل شما ما مطمئن هستیم که بازی های المپیک 2020 خواهد بود نمادی از انسان انعطاف پذیری است. آنها را دوباره نشان دهد و وحدت بشریت در همه تنوع ما را با گرد هم آوردن بهترین 11,000 ورزشکاران از همه 206 کمیته ملی المپیک و کمیته بین المللی المپیک پناهندگان تیم المپیک.””به عنوان نوع بشر در حال حاضر می یابد خود را در یک تونل تاریک با ما, ژاپنی, همکاران و دوستان ما می خواهیم به این بازی های المپیک یک نور در انتهای تونل” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>