کمیته بین المللی المپیک می پرسد کشورهای عضو در مورد کوروناویروس تاثیر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک (IOC) تحت فشار برای به تعویق انداختن این تابستان توکیو بازی ها است که به درخواست کمیته ملی المپیک (کد بندی مشاغل ملی) در مورد تاثیر coronavirus بحران در ورزشکار آماده سازی است.

در پرسشنامه تحت عنوان “COVID-19 و آماده سازی برای توکیو 2020 المپیک” که خبرگزاری فرانسه به دست آمده است در کمیته بین المللی المپیک می پرسد کمیته المپیک از آن کشورهای عضو “چگونه اورژانس مقررات مربوط به COVID-19 محدود به آموزش و آماده سازی خود را در ورزشکاران چیست؟” کمیته بین المللی المپیک تحت فشار بوده است پس از ایالات متحده آمریکا شنا در روز جمعه افتتاح شد آنچه که تبدیل به یک گروه کر از اعتراض ها خواسته است که این بازی ها برنامه ریزی شده از 24 جولای تا 9 اوت شود.

در آن پرسشنامه کمیته بین المللی المپیک می پرسد مورد ممکن است مجبور تغییرات و یا حتی جابجایی از اردوگاه های آموزشی بدون نشان می دهد آنچه در آن در نظر دارد برای یادگیری از پاسخ.

روز جمعه در ایالات متحده آمریکا شنا هشدار داد که آن شناگران دیگر نمی تواند قطار به طور معمول و بدون خطر ابتلا به ویروس.

آنها تکرار, فرانسوی, فدراسیون شنا, نروژی کمیته ملی المپیک و ورزشکاران است.

رئیس ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست Max سیگل “با احترام درخواست” در نامه ای که ما در المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC) “مدافع … برای به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 در توکیو”.

در علاوه بر این به تعداد فزاینده ای از صدای نفع تاخیر آبشاری به تعویق افتادن بین المللی مسابقات ورزشی مانند یورو 2020 مسابقات فوتبال است که تحت فشار قرار دادند یک سال قرار است کمیته بین المللی المپیک تحت فشار است.

روز جمعه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ نیویورک تایمز گفت که این امر می تواند “زودرس” را به تعویق می اندازند.

“ما چهار و نیم ماه دور از بازی ها” باخ گفت.

“برای ما (تعویق) مسئول نخواهد بود در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>