کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد مهلت جدید برای المپیک تحصیلی دوره

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک (IOC) روز جمعه گفت که مهلت جدید برای مدرک تحصیلی دوره برای به تعویق افتاد توکیو المپیک تعیین شده است 29 ژوئن 2021. آن را بیشتر اعلام کرد که فدراسیون بین المللی (اگر) از هر ورزش حفظ اختیار کامل برای تعریف خود را مربوطه مهلت و مسیرهای.

بازی های المپیک در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از تاریخ 24 تا 9 اوت این سال است. اما عواقب شیوع جهانی این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به کمیته بین المللی المپیک در نهایت اعلام کرد که توکیو بازی در حال حاضر خواهد شد از 23 جولای تا آگوست 8, 2021.

“جدید تحصیلی دوره مهلت 29 ژوئن 2021 و IFs می تواند خود را تعریف کنیم تحصیلی دوره مهلت باید مهلت تواند قبل از این تاریخ گفت:” کمیته بین المللی المپیک در نامه ای خطاب به کمیته ملی المپیک (NOC).

کمیته بین المللی المپیک گفت که این هدف نهایی صلاحیت سیستم “اواسط ماه آوریل” با جزئیات بیشتر در مورد رویدادهای خاص به دنبال زمانی که در دسترس است.

“اولویت باقی مانده است تا منعکس کننده که در آن امکان تخصیص روش/مسیر اصلی صلاحیت سیستم برای هر ورزش. این اصل را تشویق می کند IFs به دنبال یک دوست-برای-مانند رویکرد جایگزین آن فرصت را از دست داده بودند که تخصیص سهمیه با همان تعداد حوادث” آن را گفت.

نکته مهم بین المللی المپیک گفت که در مورد ورزشی که گروه سنی مبتنی بر محدودیت آن است که مایل به گسترش معیارهای در مورد آن دسته از ورزشکاران که به واجد شرایط برای بازی های المپیک 2020.

“تنها استثنا خواهد بود اگر در صورتی برقرار است که از یک سال آرامش از بالا محدودیت سنی نشان دهنده ایمنی و/یا پزشکی خطر برای ورزشکاران است. با توجه به معیارهای واجد شرایط بودن برای کاهش محدودیت سنی اگر هر کمیته بین المللی المپیک به رسمیت می شناسد که قدرت کامل از IFs به بررسی واجد شرایط بودن از آن دسته از ورزشکاران که واجد شرایط در ماه جولای سال 2020 اما پاسخگویی به پایین تر حد سن و سال 2021 گفت:” کمیته بین المللی المپیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>