IOA دبیر می پرسد برای پیشنهاد در مورد برابری جنسیتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند المپیک انجمن در روز دوشنبه اذعان کرد که آن را به سرب را در پرداختن به موضوع برابری جنسیتی در ورزش, حکومت, درخواست شورای اجرایی برای آماده سازی یک پیشنهاد است که اطمینان حاصل شود که یکی از سه NSF نمایندگان خود در مجمع عمومی است.

IOA دبیر Rajeev مهتا نوشت: به IOA مقامات در مورد این مسئله پس از کمیته بین المللی المپیک (IOC) به کارگردانی همه کمیته ملی المپیک (کد بندی مشاغل ملی) برای حفظ برابری جنسیتی.

حداقل 30 درصد از زنان نمایندگی مورد نیاز است در درون نهادهای حاکم بر ورزش سازمان متعلق به جنبش المپیک برای حفظ برابری جنسیتی.”به عنوان پیشنهاد شده در نامه مورخ 15 جولای 2019 من درخواست اعضای شورای اجرایی از IOA برای شروع بحث به پیشنهاد تنظیم یک هنجار است که یکی در میان سه نماینده از NSF به مجمع عمومی IOA یک زن” مهتا در نامه خود نوشت.

“به اعتقاد من هنگامی که یک تغییر آغاز شده است ما بیشتر در ورزش های ملی فدراسیون نیز تغییر ساختار حکومت به عنوان مناسب به ارائه نمایندگی به زنان مطابق با هنجارهای.”مهتا بیشتر اضافه شده است که در طول بررسی جنسيت نمایندگی کمیته بین المللی المپیک شد ارسال شده توسط IOA که “ما باید متعهد به مطالعه دقیق در سال آینده به بررسی مشارکت و حضور زنان در جنبه های مختلف ورزشی است. اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی ایجاد یک مسیر و پل زدن شکاف.”

به IOA دبیر گفت که برخی از ورزش های ملی فدراسیون (NSFs) را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در این زمینه اما بیشتر باید انجام شود برای دیدار با استانداردهای جهانی است.

“تحت نمایندگی از زنان شده است و یک نگرانی عمده در مدیریت ورزشی. در طول دوره اول به عنوان دبیر ما بود خطاب به ملی ورزشی فدراسیون و دولت المپیک انجمن ها در این زمینه رجوع شود به نامه مورخ 29 اوت سال 2017. هدف از نقل مکان کرد و در اوایل معیار از 20 درصد در سال 2005 به برابری جنسیتی کامل/ تعادل در سال های اخیر” مهتا گفت.”…مشاهده شد که بسیاری از ورزش های ملی فدراسیون از جمله هند قایقرانی و قایقرانی انجمن هندبال فدراسیون هند هاکی هند, نرده, انجمن هند, National Rifle Association هند و تنیس روی میز فدراسیون هند ساخته شده پیشرفت قابل توجهی در رسیدن به برابری جنسیتی در ورزش های حکومت.”(اما) به عنوان یک ملت ما هنوز پشت در مقایسه با استانداردهای جهانی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>