IOA درخواست وزارت ورزش برای یک بار گرانت برای دیدار با بحران مالی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند المپیک انجمن در روز یکشنبه درخواست وزارت ورزش برای تحریم یک بار کمک های مالی برای خود ورزش های ملی فدراسیون و دولت المپیک انجمن به جزر و مد در طول بحران باعث شده COVID-19 بیماری همه گیر.

IOA جمهور Narinder Batra در نامه ای به وزیر ورزش Kiren Rijiju درخواست برای کمک های مالی برای از سرگیری فعالیت های ورزشی پس از آن که دولت به پیش بروید.Batra درخواست وزارت به کمک مالی 10 تومان کرور روپیه برای IOA, Rs 5 کرور روپیه برای هر یک از ورزش های المپیک NSFs تومان 2.50 کرور برای غیر ورزشی المپیک NSFs و Rs 1 کرور روپیه برای هر SOAs.

“من درخواست تجدید نظر/درخواست شما آقا این Hon’ble اتحادیه وزیر ورزش آقای Kiren Rijiju را با دولت هند برای حمایت از/به یک زمان کمک مالی به کمیته ملی المپیک هند, ورزش های ملی فدراسیون و دولت المپیک انجمن در این بیماری همه گیر دوره به آنها را قادر به جزر و مد در طول بحران پول نقد مواجه شده بودن آنها” Batra نوشت.”…این (همه گیر) شده است تحت تاثیر قرار کسب و کار و اشتغال و همچنین فعالیت های ورزشی در کشورهای متبوع خود,” او گفت:.

“همه مسابقات ورزشی آموزش و سایر فعالیت های مرتبط آمده اند متوقف و در حال حاضر به منظور راه اندازی مجدد همه این فعالیت های آن نیاز به مقدار زیادی از کمک های مالی به IOA/NSFs/SOAs,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>