IOA کارفرمایان Batra, مهتا تماس برای پایان دادن به اختلافات

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مداوم تف بین seniormost مقامات هندی المپیک انجمن (IOA) به نظر می رسد به دسته بندی شده اند در حال حاضر. دبیر کل Rajeev مهتا به یک تماس برای حل و فصل همه چیز یک روز پس از رئیس جمهور Narinder Batra درخواست کرد برای پایان دادن به اختلافات.

“ما بسیار مثبت از ابتدا و ما هرگز مداخله در هر سرزمین. خوب است هر کس می خواهد به حل و فصل همه چیز دوستانه. ما بیش از حد می خواهید به اجازه دهید آن اتفاق می افتد در سمت راست شیوه” مهتا گفت: در روز دوشنبه.

Batra در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: “من به تمام درخواست تجدید نظر مقامات و اعضای IOA به اجتناب از اختلافات و کار مشترک (در) بهترین منافع از ورزشکاران و توسعه ورزش مربوطه می باشند.”

این کشمکش بین IOA مقامات مارس آغاز شد زمانی که Batra گفت: مهتا او می تواند بیش از یک تعداد کمی از مسئولیت خود و به اشتراک گذاشتن حجم کار’. مهتا و حامیان او در مورد انگیزه این بیانیه و اعتبار Batra انتخابات به عنوان رئیس جمهور از IOA و بین المللی فدراسیون هاکی (FIH).

IOA معاون رئیس جمهور Sudhanshu Mittal نوشت: به کمیته بین المللی المپیک (IOC) به دنبال یک تحقیق در Batra انتخابات به هر دو پست. کمیته بین المللی المپیک و FIH رد شکایت. Batra و مهتا هم به حال تفاوت بیش از سرگیری فعالیت های ورزشی در سراسر کشور پس از قفل کردن برای Covid-19 به پایان رسید.

“من همیشه به نفع مصرف چیزهایی که در یک شیوه ای مثبت. من می دانم که من مسئولیت بسیار خوب و هرگز سعی در غلبه دیگران در ورزشی بدن” مهتا گفت. “از آن زمان به کار جمعی برای بهبود ورزش و ورزشکاران از هند است.”

IOA خزانه دار Anandeshwar Pandey گفت: اختلافات بود صدمه زدن به IOA کنید. “IOA قطع ببخشید رقم در کمیته بین المللی المپیک و حتی حامیان آنها در رفع. این اولین بار نیست اختلاف نظر میان IOA مقامات بریدن اما هرگز از آن بیرون آمد در مثل این زمان.

“در حال حاضر همه چیز به نظر می رسد به حل و فصل کرده اند اما آن را می تواند به سطح در طول انتخابات آینده از IOA در دسامبر 2021.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>