نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | منتشر شده: ژانویه 31, 2020 4:34:13 am

Davinder Singh arrest, National Investigation agency Davinder Singh investigation, J&K DySP Police Davinder singh arrest, Hizbul Mujahideen militants, India news, Indian express Davinder سینگ

معلق J&K افسر پلیس Davinder سینگ دستگیر شد و همراه با حزب-ul-مجاهدین مبارز نوید مشتاق در ژانویه 11, در ترور ساز و برگ حقوق و دستمزد با توجه به محققان.

او نه تنها پول گرفته شده برای حمل و نقل و پناه نوید اما تا به حال شده است به طور منظم دریافت پول از نظامی برای گسترش کمک در طول سال شهادت” ،
“هنگامی که او گرفتار او حمل و نقل نوید به جامو که در آن او (نوید) بود به ماندن برای زمستان. پس از آن که آنها (نوید و بازداشت همدست آصف) قرار بود به ترک پاکستان هستند. ما در حال کاوش مسیر آنها را برای رسیدن به پاکستان است. Davinder شد, مذاکره بین تومان 20 lakh و 30 تومان lakh برای این کار — او تا به حال پرداخت شده است مبلغ کامل” امنیت و استقرار افسر گفت: هند اکسپرس.

معلق معاون SP, یک منبع گفت: تا به حال به طور مشابه حمل و نقل نوید به جامو سال گذشته و ارائه او را پناهگاه در طول زمستان. “او در تماس با نوید سال بود و در حقوق و دستمزد خود را. او شده است به طور منظم دریافت پول از حزب-ul-مجاهدین” یک افسر گفت.

سینگ دستگیر شد در تاریخ 11 ژانویه در Kulgam در حالی که گذر گاه نوید آصف و وکیل عرفان میر به Jammu در ماشین خود را. یک تیم به رهبری توسط حفاری Atul Goel پرچم خودرو (هیوندای i10) بر اساس هوش ورودی. منابع گفت: سازمان های یاد نوید جنبش از طریق عرفان تلفن که قرار داده شده است در نظارت است. “مکالمات نشان داد نوید طرح ترک, Jammu در یک i10 ماشین در ژانویه 11. Davinder شد احتمال دستگیری البته نه تکان دهنده” افسر گفت.

به گفته یک منبع سینگ نیست همکاری با نیا در بازجویی. “او امتناع حتی تشخیص شماره های ذخیره شده در تلفن خود را. او می گوید: او نوشته شده بود و در سرینگر) فرودگاه و صرفه جویی در تعداد هر کسی که او را ملاقات نمود. او همچنین حفظ بی گناهی خود را. ویژگی های تحقیقات بیشتر خواهد شد پرتاب آگهی خود را در تماس و مالی” افسر گفت.

ساکن مرکزی در جنوب کشمیر را Shopian یک ستیزه جویی سر چشمه سینگ پیوست J&K پلیس به عنوان sub-بازرس در سال 1990. شجاع و زیرک پلیس سینگ و همکاران گفت که او به زودی پیوست عملیات ویژه گروه بود که در زمان ترک ضد ستیزه جویی واحد.

او درگیر شد در چندین عملیات به دام انداختن و کشتن نظامیان و یا اجبار آنان به دستگیری و یا تسلیم. “او به خوبی متصل در Shopian. مرکزی است جمعیت قابل ملاحظه از سیک ها و او تا به حال خوب شبکه در میان آنها جدا از سایر مردم محلی است. او می تواند نه تنها تولید اطلاعات بلکه فریب نظامیان و اجرای عملیات” J&K افسر پلیس گفت:.

جای تعجب نیست سینگ رو خارج از نوبت به ارتقاء و حتی یک مدال شجاعت از دولت در سال 2018 برای یک سال 2017 عملیات در پولوما.

یکی دیگر از افسر گفت: سینگ راه نمی شد و همیشه تمیز است.

سابق پلیس بالا از J&K گفت: “من فکر می کنم او مفید در ابتدا اما به زودی متوجه شد که او احتمالا بازی یک بازی دو و می تواند به جای آسیب نیروی پلیس است. پس از آن او تا به حال به دست آمده چنین بد نامی است که من استفاده می شود نام خود را برای دریافت کار انجام شده توسط من SPs. اگر تا کنون من در بر داشت یک SP را ارائه کالا با وجود تکرار یادآوری, من را تهدید می کند ارسال Davinder زیر او. این کار انجام می شود در عرض دو هفته.”

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im