تحقیقات می یابد متهم به تلاش برای تماس با 6 جنوب راجستان MLAs

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بررسی عملیات ویژه (SOG) به فتنه مورد ثبت شده بر اساس رهگیری از دو گوشی های تلفن همراه پیدا کرده است که این دو متهم شدند eyeing شش MLAs جنوب راجستان و شروع به تلاش برای تماس با آنها را در 10 ژوئن گفت: مقامات آگاه از توسعه است.

نام MLAs باید اعلام نشده است.

آنها همچنین اشاره کرد که می تواند وجود داشته باشد بازداشت های بیشتر در این مورد است.

این SOG دستگیر بهارات Malani از اجمیر و Ashok سینگ از باسواڑا اتهام جوجه ریزی توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت است.

سینگ یک تاجر است که یک عضو سابق راجستان BJP کمیته اجرایی. Malani شده است دولت هماهنگ کننده یکی از BJPs دولت کمیته.

SOG اضافی مدیر کل پلیس Ashok Rathore گفت که ضبط مکالمه از طریق تلفن است که در آن Malani و سینگ در حال بنا به گزارش صحبت کردن در مورد ارائه پول به قانونگذاران برای بی ثبات کردن دولت است شاه. “هر دو متهم شده است مورد سوال است. آنها رزرو شده اند در بخش 124 A (فتنه), 120B (جنایی توطئه) از قانون مجازات,” او گفت:.

“در تحقیقات مشخص شد که بین ماه های ژوئن 10 و 16 ژوئن سینگ تماس شش MLAs از باران, Dungarpur و Chittorgarh,” مقامات نقل قول شده در بالا گفت.

متهم نیز سعی در فریب دو MLAs که به تازگی تشکیل حزب در Dungarpur.

یکی دیگر از برترین مقام پلیس آشنا با توسعه این مورد گفت که چهار تا پنج نفر بودند که به کمک این دو است.

“ما برخی از سرنخ ها از این تحقیقات تا کنون وجود دارد که چهار نفر و بیشتر تجار و بازرگانان از مناطق مختلف از دولت بودند که به طور غیر مستقیم کمک به این متهم در تنظیم پول است. ما در حال کار بر روی این سرنخ و هنگامی که ما دریافت شواهد کافی ما را بازداشت و آنها را بیش از حد” افزود: این فرد که خواسته نمی شود به نام.

جالب است که دولت ضد فساد اداره (ACB) در شنبه شکایت علیه سه نفر مستقل MLAs و اتهامات علیه آنها بودند که آنها برگشتاندن MLAs از Dungapur اودی پور و باران قبل از Rajya سبها انتخابات ثبات سازی دولت است.

“شکایت به ثبت رسیده است و بر اساس ورودی های جمع آوری شده توسط واحد اطلاعات از ACB. اتهامات علیه این سه MLAs هستند که آنها در تلاش برای وادار کردن برخی از MLAs در Dungarpur, باسواڑا و اودی پور با ارائه پول” گفت: ACB رسمی در خواست نامش فاش نشود.

سه MLAs هستند Suresh مخزن از کیشنگره حوزه; Khushveer سینگ است از Marwar اتصال و Omprakash Hudla.

“Bahare شد وزیر کابینه قبلی Gehlot دولت در نظر گرفته است و به عنوان یک رهبر برجسته قبیله ای منطقه از دولت است که Dungapur, باسواڑا و Udaipur. این تصدی او داده نشده بود هر پست و او ناراضی بود با این واقعیت است. بقیه MLAs نیز بلند پروازانه به عنوان پشتیبانی کنگره اما نمی توانید هر قوی بازگشت” گفت: یک مقام ارشد وزارت امور خارجه کنگره رهبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>