اینتر را به عنوان آسیب دیده امیدوار است با تساوی 2-2 در رم

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اینتر میلان ضعف عنوان چالش در زمان یکی دیگر از ضربه با یک تساوی 2-2 در رم در سری آ روز یکشنبه.

نتیجه دوم سمت چپ-محل اینتر پنج امتیاز پشت سر یوونتوس است که می تواند یک گام بزرگ به سوی یک رکورد گسترش نهم ایتالیایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی در برابر لاتزیو در روز دوشنبه. که دیدن یوونتوس حرکت هشت نقطه روشن با چهار بازی باقی مانده است.

Stefan de Vrij را باز کرد به ثمر رساند اما اینتر مدافع نیز به هر دو رم اهداف است. Romelu Lukaku تبدیل یک ضربه پنالتی به سطح برای اینتر دو دقیقه از زمان است.

اینتر مربی آنتونیو کونته حاضر به سرزنش خود بازیکنان و به جای حمله به آنچه که او احساس می کند که ناعادلانه لیست ثابت پس از لیگ دوباره پس از همه گیر اجرا shutdown.

“ما یک دیوانه, ثابت, لیست ساخته شده برای قرار دادن ما در مشکل” کونته ادعا کرد. “ما همیشه بازی در 21:45 با تیم های دیگر همیشه یک روز بیشتر از بقیه است. من نمی خواهم برای ایجاد اختلاف و یا به دنبال بهانه است اما اگر ثابت لیست انتخاب شد باشگاه … شاید ما وجود ندارد.

“این سومین مستقیم بازی است که ما در برابر یک تیم است که تا به حال یک روز یا روز و نیم بیشتر از بقیه از ما … ما بازگشت به خانه در یک زمان دیوانه که باعث می شود تفاوت در این دوره است. در پایان این تیم که با یک سیلی است که همیشه اینتر.”

اینتر نیاز به یک برنده برای حفظ فشار روی بارسا و آن را در زمان سرب در 15 دقیقه زمانی که De Vrij رهبری در الکسیس سانچز گوشه در پشت پست.

De Vrij ناتوان بود در انتهای دیگر برای جلوگیری از لئوناردو Spinazzola تلاش از رفتن در طول نیمه اول زمان توقف. De Vrij به نظر می رسد برای دریافت آخرین لمس بود اما این اعتبار به رم هافبک.

اینتر درخواست کرد برای یک ناپاک توسط هارت لن در لوترو مارتینز در این تجمع اما پس از یک در زمینه نقد و بررسی, داور گیر به خود اصلی تصمیم گیری است.

مارتینز فکر کردم او تا به حال ترمیم اینتر را منجر شود نه دقیقه پس از راه اندازی مجدد بود اما حکومت برای آفساید.

و این رم بود که در زمان رهبری سه دقیقه بعد. Edin Džeko سعی کردم به راه خود را از بین دو مدافع هنگامی که توپ به بیرون میره De Vrij و بازگشت به Džeko مسیر. Henrikh Mkhitaryan به سرقت برده و آن را هم تیمی خود را و شلیک توپ به پشت net.

اینتر داده شد در اواخر تاسیسات هنگامی که Spinazzola خراب ویکتور موسی و Lukaku چاک دار و در نتیجه مجازات به گوشه پایین سمت چپ.

اما این نکته را فراموش کوچک برای اینتر به عنوان آرزو.

بقا مبارزه

عجیب و غریب گابریل دروازه خود و از دست رفته مجازات ممکن محکوم لچه به سقوط به عنوان آن را از دست داد 2-1 در جنوا مستقيم و مبارزه برای بقا.

مارکو Mancosu بود atoned برای مجازات دست به ثمر رساند در نیمه دوم به گل تساوی. اما نه دقیقه از زمان Filip Jagiełło را دوربرد اعتصاب منعکس کردن پست و ricocheted کردن گابریل به عقب.

جنوا منتقل شد و چهار امتیاز جلوتر از 18-محل لچه با چهار دور باقی مانده است.

Spal سقوط کرده بود بعد از باخت 2-1 مقابل برشا که به خودی خود نه امتیاز از ایمنی و به احتمال زیاد برای پیوستن به Spal در سری ب

جنوا در زمان اولیه منجر شود که آنتونیو Sanabria ساخته شده بیشتر از یک خوش شانس گزاف گویی به آتش خانه گوران Pandev را از طریق توپ در هفتمین دقیقه است.

لچه قبلا درخواست مجازات دور دست تکان داد اما آن اهدا شد نقطه پنالتی در سکته مغزی از حاصل کار دو تیم. جیانلوکا Lapadula تلاش شد پاک کردن خط بود اما او به ارمغان آورد جنوا ماتیا پرین دروازه بان جلوگیری از او را از تلاش برای رسیدن به دوباره بجای اول برگشتن.

اما Mancosu لعنتی مجازات بیش از نوار.

این لچه هافبک آیا تساوی در نیمه دوم زمانی که صلیب خود طفره رفت همه برای رفتن به دور گوشه پایین.

دیگر مسابقات

اودینزه را از دست داد 2-1 به ناپولی و باقی مانده هفت امتیاز بالاتر از منطقه سقوط پس از Matteo Politano به ثمر رساند برنده در زمان توقف.

ناپولی در حال حاضر واجد شرایط برای لیگ اروپا پس از پیروزی در جام حذفی. آن را نقل مکان کرد و سطح امتیاز با میلان و دو امتیاز پشت سر پنجم-جای رم.

سامپدوریا آمد از دو گل به پیروزی 3-2 در پارما و تورینو را از دست داد 2-0 در فلورانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>