کمیته بین المللی المپیک متعهد به توکیو بازی ها با احتیاط از ویروس ‘فیل’:…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

المپیک روسای نمی خواهد در نظر لغو و یا به تعویق انداختن این تابستان توکیو بازی بیش از coronavirus مگر اینکه سازمان جهانی بهداشت یا سایر مقررات بدن توصیه به انجام این کار ارشد کمیته بین المللی المپیک گفت: پنج شنبه.

ارشد کمیته بین المللی المپیک (IOC) عضو دیک پوند اعلام شده است هیچ بحث در مورد امکان لغو بازی بیش از COVID-19 شیوع.

پوند گفت: کمیته بین المللی المپیک تنها به دنبال تنظیم مجدد توکیو بازی اگر با توجه خاص توصیه به انجام این کار توسط مراجع بین المللی.

“کمیته بین المللی المپیک و توکیو برگزار خواهد نه لغو و یا به تعویق انداختن و یا انجام هر چیز دیگری در مورد این بازی وجود ندارد و برخی بسیار جدی و نکات خاص و یا مقررات ناشی از این است که یا مقامات قانونی مناسب,” پوند گفت.

تا کنون پوند گفت: کمیته بین المللی المپیک به حال در مورد احتمال axing بازی.

“کمیته بین المللی المپیک به همان اندازه متعهد به رفتن پیش با این پروژه است که برنامه ریزی شده است که طی شش سال و نیم,” او گفت:.

“مگر در مواردی وجود دارد یک وضعیت جهانی که به طوری جدی است که بازی نمی شد یا این که مقامات نظارتی منع سفر و یا آن نوع از چیزی که ما در حال انجام.

“اما این امر می تواند غیر مسئولانه به انجام بدون داشتن حداقل در پشت ذهن خود را که چیزی ممکن است اتفاق می افتد.” در خواست پیام برای ورزشکاران آماده شدن برای تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9, بازی پوند پاسخ داد: “به خاطر آموزش. ما هنوز متعهد به توکیو این سال است.

“اما درک و آگاهی ممکن است وجود داشته باشد ممکن است فیل در اتاق است.” این COVID-19 شیوع در حال حاضر باعث اختلال جدی در ژاپن را وادار به لغو و تاخیر از همه چیز از مسابقات فوتبال به آیین به مناسبت افتتاح مارس سومو مسابقات.

– لغو ‘بدترین نتیجه’ – ================================ روز پنجشنبه نخست وزیر ژاپن شینزو آبه خواست مدارس سراسر کشور به مدت چندین هفته برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آبه در تماس می آید پس از دولت ژاپن را تشویق سازمان دهندگان از رویدادهای مهم به نظر لغو آنها و به نام در کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه.

پوند در ضمن وجود دارد گفت: هیچ جدول زمانی ثابت برای زمانی که هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده توکیو بازی گرفته شود ممکن است.

“در برخی از نقطه, چند, که آیا آن دو ماه یا یک ماه از کسی است که به تصمیم” بله ” یا “خیر”,” پوند گفت.

“بسیاری ممکن است بستگی به اطلاعات است که می آید در ما دورتر پایین جاده. شما فقط کردم به صبر کنید و ببینید و مطمئن شوید که اطلاعات شما قابل اعتماد است.

“به عمل شتاب و بدون اطلاعات صحیح و به طوری که خیلی زود خواهد بود فقط دیوانه است.” پوند اضافه شده است که کمیته بین المللی المپیک خواهد بیشتر احتمال دارد بررسی امکان برگزاری این بازی ها تا یک سال بعد به جای سفارش یک پتو لغو بازی های المپیک است.

“لغو بدترین نتیجه” پوند گفت. “اگر آن را به آن مرحله حدس من این است که وجود دارد خواهد بود یک تلاش هماهنگ با همه احزاب برای دیدن اینکه آیا یا نه به تعویق افتادن کار می کنند.

“شما می خواهم به نشستن با توکیو برگزارکنندگان و احتمالا دولت ژاپن به عنوان یک کل و می گویند:” در حال حاضر نگاه کنید — شما در حال رفتن به قادر به برگزاری این هم برای یک سال؟’ در حال رفتن به قادر به امکانات ؟ می توانید با رزرو هتل تحت فشار قرار دادند برای یک سال ؟ شما می توانید با مدیریت فروش بلیط? آیا شما می خواهید برای انجام این کار؟’ “از آنجا که شما نمی خواهید به از دست دادن بازی های المپیک اگر شما می توانید آن را جلوگیری از. بنابراین لغو هیچ کس برنده است. تعویق — شما ممکن است برنده و وجود دارد می تواند برخی از کاهش آسیب کلی با انجام آن است.” (AFP) APA APA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>