اینتر میلان نقل مکان کرد و بالای سری A پس از طوفان از دو گل را به ربودن یک 4-2 به پیروزی آث میلان در یک ضربان دار دربی در سن سیرو.

اینتر جلو و سطح 54 امتیاز با یوونتوس که از دست 2-1 در هلاس ورونا در شنبه اما پیش از قهرمانان در هدف تفاوت با تشکر هیجان انگیز نیمه دوم پس از چرخش حول و حوش Rebic و زلاتان ابراهیموویچ قرار داده بود میلان 2-0 در زمان استراحت در روز یکشنبه.

لاتزیو تنها یک نقطه در سوم پس از Felipe Caicedo به ثمر رساند تنها هدف در جنگ سخت پیروز در پارما پیشتر در روز یکشنبه.

میلان تا به حال تحت سلطه نیمه اول با اینتر در تلاش برای مقابله با ابراهیموویچ افزایش یافت که بالاتر از دیگو گودین قبل از ضربه زدن به صورت Rebic به شیر بازکن گذشته Daniele Padelli.

Stefan De Vrij مسدود شده دیگر صلیب به انکار Rebic با یک ضربه دوم در اما Franck Kessie flicked در انتظار ابراهیموویچ به نوبه خود در دوم.

باز گشت آغاز شد و پنج دقیقه بعد از شکستن زمانی که Brozovic شدت انتقاد کرد صفحه اصلی خیره کننده شلیک و دو دقیقه بعد Mattias Vecino به پایان رسید خاموش الکسیس سانچز تصویب به سطح نمرات.

De Vrij قرار داده و اینتر شایسته پیش با فوق العاده غواصی هدر با 20 دقیقه و پس از ابراهیموویچ آمار پست برای میلان Romelu Lukaku سپس عازم خانه جایگزین ویکتور موسی متقابل سه دقیقه به زمان آسیب به حفظ اینتر را مسئول اول سری یک عنوان در یک دهه.

میلان سقوط بدان معنی است که آنها از دست رفته فرصت برای حرکت به لیگ اروپا اماکن و نشستن 10.

– لاتزیو در مخلوط –

Caicedo نگه داشته لاتزیو را به رویای خود را از اول ‘Scudetto’ در 20 سال زنده به عنوان یک 1-0 برنده بیش از پارما منتقل رومیان دوم در سری A.

سیمون Inzaghi سمت راست هستند در عنوان بحث پس از گسترش بدون شکست خود را به اجرا در 18 بازی لیگ.

آخرین سری A شکست بود در ماه سپتامبر به اینتر میلان که آنها میزبان آخر هفته آینده در ورزشگاه المپیک.

“ما در حال تلاش برای ماندن در آنجا مبارزه در برابر نبرد. با این روح ما می تواند پیشرفت بسیار خوبی” گفت: Inzaghi.

“یکشنبه خواهد بود یک بازی بزرگ مقابل یک تیم بزرگ.” Caicedo از طریق شکست فقط قبل از این فاصله به عنوان اکوادور volleyed خانه پارما شکست خورده برای روشن شدن یک توپ به داخل جعبه.

ناپولی مبارزات ادامه داد: به عنوان آنها سقوط به 3-2 شکست در خانه لچه.

فصل گذشته نایب حال شعلهور امید فوتبال اروپا در فصل آینده پس از لیگ برنده بیش از یوونتوس و سامپدوریا و با حذف لاتزیو از جام ایتالیا.

جیانلوکا Lapadula مشبک دو باز به ثمر رساند پس از نیم ساعت با مارکو Mancoscu آب بندی با پیروزی فوق العاده ضربه آزاد هشت دقیقه از زمان است.

Arkadiusz Milik تا به حال وارد برای ناپولی فقط پس از شکست Jose Callejon کاهش کسری بودجه در اواخر.

میزبان خشمگین بودند در حال رد مجازات برای یک چالش در Milik با قطب رزرو برای غواصی است.

“من نمی فهمم که چرا آنها نمی رفتن به VAR زمانی که این بحث یکی” گفت: Gattuso. “از آن گرفته اند یک دقیقه برای دیدن اگر Milik تا به حال خراب شده.” ناپولی در حال 11th, چهار امتیاز به لیگ اروپا, مکان, با لچه سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

در جای دیگر ماریو بالوتلی را برشا به دست آورده یک نقطه و با یک 1-1 قرعه کشی در خانه برابر اودینزه در مربی جدید دیگو لوپز در بازی اول در شارژ از باشگاه زیرزمین.

جرمی Boga به ثمر رساند اواخر برای گرفتن 2-1 برنده برای سسولو در SPAL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de