اینتر میلان با غلبه بر تورینو 3-1 به حرکت به 2 در سری A

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دو سریع گل در نیمه دوم دیدم اینتر میلان آمده از پشت در برابر تورینو برای تقویت اعتماد به نفس 3-1 برنده شدن در سری A در روز دوشنبه. اینتر نقل مکان دوم را در جدول رده بندی اگر چه عنوان آن امیدوار هستند باریک به عنوان رهبر لیگ یوونتوس به هشت نقطه استفاده با شش بازی باقی مانده است. تورینو همچنان پنج امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

اشلی یانگ و دیگو گودین به ثمر رساند و در مدت کوتاهی پس از استراحت پس از یک زوزه کش از اینتر دروازه بان سمیر Handanović استعداد Andrea Belotti بازکن. Lautaro مارتینز اما مهر و موم شده به بازی.

اینتر نیاز به یک پیروزی پس از نتایج ناامید کننده. اما آن را تورینو که در زمان رهبری در 17 دقیقه زمانی که Handanović نحو نامشخصی ریخته گوشه ای اجازه می دهد Belotti ساده ترین شیر-ins.

اینتر آن را تبدیل به اطراف پس از شکستن به عنوان مارتینز حذف کردن یک توپ برای جوان به آتش از محدوده نزدیک و سه دقیقه بعد Godin رهبری در خاموش کردن نوار.

اینتر تمدید مزیت آن در 61 زمانی که مارتینز شات در زمان انحراف به حلقه بیش از تورینو دروازه بان Salvatore Sirigu.

Belotti ضربه نوار لحظه بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>