اینتر بایرن واقعی به شرکت میزبان ‘همبستگی اروپایی جام’ در سال 2021

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اینتر میلان بایرن مونیخ و رئال مادرید سه غول اروپا را در مرحله یک همبستگی اروپایی در جام حذفی در سال 2021 با هدف ارسال یک پیام همبستگی و استفاده از درآمد حاصل از حمایت پزشکی زیرساخت در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

بسته به مطابقت با تقویم و همچنین بسته به زمانی که فوتبال را می توان به بازی در مقابل تماشاگران دوباره این سه تیم را در بازی در برابر هر یک از دیگر در سال 2021 در یک round-robin با یک بازی در هر شهر: میلان (اینتر مقابل بایرن مونیخ) مادرید (رئال مقابل اینتر) و مونیخ (بایرن مونیخ در مقابل رئال مادرید) به عنوان هر یک اینتر در بیانیه ای.

“این COVID-19 همه گیر است آمار مردم در سراسر t

او جهان را با نیروی بزرگ است. بزرگ تعهد کلیه کارکنان بهداشتی درمانی امری ضروری است به در حال حاضر ما اجازه می دهد تا شما را به نگاه به آینده” گفت: Steven Zhang, اینتر میلان, باشگاه جمهور.

“با این طرح ما می خواهیم برای تشکر از آنها را جشن می گیرند و کار خود را و در همان زمان ارسال یک پیام وحدت و همبستگی بین ملت ها,” او اضافه شده است.

خالص درآمد حاصل از هر سه بازی اهدا خواهد شد به امکانات پزشکی در این سه کشور به عنوان نماد حمایت از ایالات متحده و اروپا است که در آن هر کس طول می کشد مسئولیت برای هر یک از دیگر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را لرزاند کل جهان و ادعا کرده بیش از 3.2 لاخ زندگی می کند تا کنون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>