توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 1 آوریل سال 2020 4:14:06 pm

'Insult is heaped on injury': Omar Abdullah slams Centre over new domicile rules for J&K رهبر که در بازداشت تا هفته گذشته نیز مورد سوال زمان حرکت می کند.

همایش ملی رهبر Omar عبدالله روز چهارشنبه ناودان مرکز بیش از اقامتگاه جدید قوانین جامو و کشمیر گفت: آن را یک “توهین به جراحت مردم” به عنوان قانون ارائه می دهد هیچ یک از حمایت های وعده داده شده.

در یک سری از توییت رئیس سابق وزیر که منتشر شد از بازداشت در هفته گذشته گفت: قانون جدید شد به طوری توخالی است که حتی “حزب جدید ایجاد شده با دهلی نعمت مجبور شده اند” به انتقاد از آن. عمر این گزارش با اشاره به انتقاد جامو و کشمیر Apni حزب بنیانگذار الطاف بخاری بود که به نقل از به نقل PTI که این مرکز را در اقامتگاه قوانین بود “گاه به گاه” و “زیبایی” ورزش “فریب” مردم از سابق دولت است.

با توجه به قانون جدید صادر شده توسط این مرکز منتشر شد سهشنبه یک فرد ساکن در جامو و کشمیر برای حداقل پانزده سال در حال حاضر خواهد بود واجد شرایط به عنوان یک اقامتگاه در قلمرو اتحادیه.

تعریف در روزنامه گسترش می یابد که شامل “کودکان از آن مقامات دولت مرکزی هند تمام خدمات افسران مقامات PSUs و بدن مستقل از دولت مرکزی بخش دولتی و بانک ها و مقامات قانونی نهادهای مقامات مرکزی دانشگاه به رسمیت شناخته شده و موسسات تحقیقاتی از دولت مرکزی که خدمت کرده اند در جامو و کشمیر برای کل دوره ده سال و یا فرزندان بر پدر و مادر که تحقق هر یک از شرایط در بخش.”

عبدالله سوال زمان حرکت میان وضعیت حاکم با توجه به Covid-19 شیوع. “بحث در مورد مشکوک زمان. در زمانی که تمام تلاش های ما و توجه باید متمرکز بر #COVID شیوع دولت ورقه جدید در اقامتگاه قانون برای J&K. توهین نشانه رفته است در آسیب هنگامی که ما می بینیم این قانون ارائه می دهد هیچ یک از حمایت های که وعده داده شده بود,” عمر اضافه شده است.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر همایش ملی رهبر گفت: “اگر دولت هم به موضوع امامت و قانون در میان این covid بحران چرا آنها نمی تواند پیدا کردن زمان برای انتشار Mehbooba مفتی و دیگر رهبران ناحق بازداشت?”

قبل از اوت 5 ماده 35 از قانون اساسی از هند (در حال حاضر منسوخ) قدرت J&K مجمع به تعریف J&K resident که به تنهایی شد واجد شرایط برای درخواست شغل یا خود را به اموال غیر منقول.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im