‘توهین انباشته در آسیب’: عمر عبدالله به عنوان دولت ترفند کشمیر اقامتگاه قانون

همایش ملی رهبر Omar عبدالله روز دوشنبه را محکوم مرکز حرکت به دوباره کاری در اقامتگاه قوانین در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر در زمانی که ملت ادغام تمام منابع به دفع کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رهبر بود که تا همین اواخر در بازداشت مورد سوال زمان حرکت را در کل کشور تحت مستند به توقف گسترش Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19. او به نام قانون “توخالی” و گفت: آن را ارائه نمی کند حمایت است که در آن وعده داده بود.

با توجه به تغییر در قوانین هر کسی که اقامت برای 15 سال در جامو و کشمیر و یا مطالعه کرده است و به هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10 و کلاس 12 امتحانات در یک موسسه آموزشی واقع در قلمرو اتحادیه یک اقامتگاه است. همچنین کسانی که ثبت نام به عنوان یک مهاجر توسط امداد رسانی و توانبخشی کمیسر (مهاجران) را نیز تلقی می شود به یک اقامتگاه است.

“بحث در مورد مشکوک زمان. در زمانی که تمام تلاش های ما و توجه باید متمرکز بر #COVID شیوع دولت ورقه جدید در اقامتگاه قانون برای J&K. توهین نشانه رفته است در آسیب هنگامی که ما می بینیم این قانون ارائه می دهد هیچ یک از حمایت های که وعده داده شده ایم” رئیس سابق وزیر.

عبدالله گفت که به تازگی تشکیل شده ‘Apni حزب’ که به او اتهام تشکیل شد با نعمت دهلی نو شد, انتقاد از تغییرات در قانون است.

“شما می توانید تصور کنید که چگونه توخالی اقامتگاه قانون است از این واقعیت است که حتی حزب جدید ایجاد شده با دهلی نعمت که رهبران لابی کرده بودند در دهلی نو برای این قانون مجبور شده اند به انتقاد از #JKdomicilelaw گفت:” NC رهبر در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر