درخواست دستور داد پس از کارگران مهاجر دریافت ‘شیمیایی حمام’ پس از بازگشت به

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در بریلی ضلع دولت دستور یک تحقیق گروهی از کارگران مهاجر که وارد Uttar Pradesh شهرستان در پی یک 21 روز در سراسر کشور مستند باعث سرعت گسترش بیماری کروناویروس (Covid-19) شده و به چمباتمه زدن در جاده و سپس با اسپری کلر-مخلوط آب در روز دوشنبه.

یک بخش از رهبران اپوزیسیون و کاربران رسانه های اجتماعی به خشم آمده درمان این گروه پس از یک ویدئو از این حادثه که در نزدیکی یک ایستگاه اتوبوس ظاهر بر روی توییتر ظاهرا نشان دادن مردم از جمله کودکان جمع در یک گوشه ای از جاده ها در حال سمپاشی با مواد ضد عفونی کننده. برخی از کاربران توییتر حتی ادعا شده که این کارگران داده شد “شیمیایی حمام”.

Ashok Gautam, این گره افسر incharge از Covid-19 کاهش, گروه, تایید کرد که این مهاجران بودند با اسپری کلر-مخلوط آب, اما حفظ این مرحله لازم بود که شامل یک ممکن است گسترش از Sars-Cov-2 ویروس که باعث عفونت مرگبار.

“ما سعی کردیم به آنها را امن نگه دارید و از آنها خواست به چشمان خود,” گوتام گفت. “این طبیعی است که آنها مرطوب خواهد شد.”

منطقه دادرس Nitish کومار گفت: برخی از مقامات ممکن است عبور از خط در sanitisation درایو مربوط به کارگران که وارد اتوبوس های خاص اجرا شده توسط دولت است.

“ما باید نگاه به این ویدئو. تیم بریلی ضلع نگر Nigam (مدنی بدن) و آتش نشانی خواسته شد برای پاکسازی اتوبوس. اما آنها به دریا رفت. ما دستور داده اند عمل در برابر مردم نگران. کسانی که مبتلا هستند تحت درمان تحت هدایت CMO (افسر ارشد پزشکی)” او است.

اقدام علیه مقامات درگیر در این حادثه گرفته خواهد شد و بر اساس گزارش پرس و جو با توجه به مردم می دانم.

پیش از آن در روز کومار گفت: وجود سفارشات به انجام چک آپ پزشکی بر همه کسانی که از ورود به این شهر در حالی که امیدوار است که مسئولان باید در عمل مطابق با دستورالعمل در sanitisation.

Girish Makker, یک دکتر در بریلی ضلع گفت: “با توجه به سطح کلر (مخلوط با آب) می تواند باعث سوزش و خارش در صورت استفاده بر روی پوست است.”

Mohd افضل بود که در میان کارگران گفت: “در حدود 50 از ما نشسته بودند و انتظار برای مواد غذایی در اتوبوس, adda زمانی که برخی از مردان در لباس محافظ آمد و شروع به پاشش آب بر ما. آنها گفتند که آنها از sanitisation تیم بودند و sanitising ما. کودکان شروع به گریه…”

افضل که مشغول به کار در یک شرکت پیک در نویدا و ساکن شهجهنپور گفت: کودکان و شکایت از خارش در چشم خود را در حالی که برخی از توسعه بثورات. “…بسیاری از ما به سمت چپ بریلی و تصمیم به ادامه سفر خود را با پای” او گفت:.

با توجه به برآورد بیش از 25 ، 000 کارگران مهاجر از شهرهای دیگر وارد شده اند در بریلی ضلع تا کنون با توجه به منطقه دولت رسمی که نمی خواهید به توان نام برد.

پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد این مستند آغاز مارس 25 بزرگراه در سراسر سرمایه های ملی و دیگر کلانشهرهای دیده می شود تعداد زیادی از مردم راه رفتن صدها کیلومتر با اموال خود را. برخی از رسیده اند زادگاه خود را با کمک از مقامات.

در حالی که رشته مهاجران با اشاره به کمبود پول و غذا به عنوان دلایل خود برای خروج از شهرهای بزرگ کارشناسان بهداشت هشدار داد که خروج می تواند اجرا بر خلاف هدف مستند — شکستن زنجیره ای از عفونت.

در واکنش به بریلی ضلع حادثه کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra در توئیتر خود نوشت: “درخواست تا دولت برای خودداری از چنین عمل غیر انسانی که همه ما در حال مبارزه با این بیماری همه گیر. کارگران در حال حاضر رنج برد ، لطفا همین حالا استحمام آنها را در مواد شیمیایی است. آن را نمی خواهد به آنها کمک کند اما ایجاد مشکلات بیشتر به سلامت خود را.”

Bahujan Samaj حزب رئیس Mayawati انتقاد از آنچه که او نامیده می شوند “بی رحمانه و غیر انسانی” عمل درخواست دولت بلافاصله نگاه به موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>